1. Anasayfa
  2. Magazin

Hazal Subaşı’ndan aşk açıklaması: Sizin için sürpriz oldu, benim için değil!

Hazal Subaşı’ndan aşk açıklaması: Sizin için sürpriz oldu, benim için değil!
0

Model ve oyuncu Hazal Subaşı, geçtiğimiz hafta yeni sevgilisi Atakan Başsavcı ile Etiler’de bir yerden çıkarken kameralara yansımıştı. Flaşların patlamasıyla şok yaşayan sevgililer, kısa periyodik panik yaşamıştı.

“İLİŞKİMİZ DAHA ÇOK YENİ”

Şubaşı’nın erkek arkadaşı yaşadığı şok ile, “Kamera bizi mi çekiyor?” diye kendi kendine konuşmaya başlamıştı. Gazetecilerle sohbet eden Şubaşı, “İlişkimiz daha çok yeni. Bir aydır birlikteyiz. Her şey çok hoş gidiyor” diyerek, sevgilisiyle gecenin karanlığında gözlerden kaybolmuştu.

“DİYETE BAŞLAYACAĞIM”

28 yaşındaki ünlü isim, son olarak evvelki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Bir giysi mağazasında alışveriş yapan oyuncu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Alışveriş için geldim. Artık de konuta gidiyorum” diyen Hazal Subaşı, kilo aldığını ve yakın vakitte diyete başladığını söyleyerek; şu tabirleri kullandı:

Çok sevdiğim yemeklerime veda ettim zira diyet yapmam lazım. Onun dışında yazın çok tatil yapamayacağım. Bir devir dizisinde yer alacağım, onun çekimleri var. İsimleri söylemeyeyim, sürpriz olsun.

“SİZİN İÇİN O DENLİ OLDU”

Oyuncu, Aras Bulut İynemli’nin kuzeni Atakan Başsavcı ile birinci sefer görüntülenmesiyle ilgili gazetecilerin “Sürpriz oldu” yorumuna gülerek; “Sizler için o denli oldu, benim için sürpriz değil” yanıtını verdi.

İlişkisinin pek hoş gittiğini ve çok memnun olduğunu söyleyen oyuncu, muhabirlerin; “Aras Bulut mu tanıştırdı?” sorusuna, “Arkadaşlar nitekim şu an bunları konuşmayalım. Teşekkür ederim” diyerek yoluna devam etti.

İlginizi Çekebilir
derinden-etkileyecek-u1qK5fIt.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir