1. Anasayfa
  2. Magazin

Hazal Şubaşı yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi

Hazal Şubaşı yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi
0

2015 Türkiye üçüncü hoşu Hazal Subaşı, bir devir Erkan Meriç ve İstek Kocaoğlu’yla aşk yaşamıştı. Subaşı’nın aşkla ilgili yorumu dikkat çekmişti:

Kendi başımdaki aşka inanıyorum. Çabucak aşk olabileceğine de inanmıyorum. Emek verilen bir şey olması lazım, giderek oluşacağına ve o kadar kolay bir şey olmadığına inanıyorum. Her yerde ‘Aşk, aşk’ diyoruz, derinliği gitti. Çok lisana düştü.

“AŞK ALAKANIN BAŞLARINDA HAYATIMDA BÜYÜK YER KAPLIYOR”

Karşı cinste seni en çok ne tesirler?” sorusunu “Benimle ve diğerleriyle kurduğu bağlantı, niyetli olması, olumlu olması ve kendine güvenmesi etkiler” formunda cevaplayan Subaşı, aşkla ilgili olarak da şu sözleri kullanmıştı:

İlişkinin başlarında hayatımda büyük bir yer kaplıyor aslında. Sonrasında yavaş yavaş rayına oturtabiliyorum her şeyi ve dengeyi buluyorum.

PANİK YAŞADILAR

Adını İstek Kocaoğlu ile yaşadığı aşkla duyuran Hazal Şubaşı, evvelki gece yeni sevgilisi Atakan Başsavcı ile Etiler’de bir yerden çıkarken görüntülendi. Flaşların patlamasıyla şok yaşayan sevgililer, kısa periyodik panik yaşadı.

“İLİŞKİMİZ DAHA ÇOK YENİ”

Şubaşı’nın erkek arkadaşı yaşadığı şok ile ”Kamera bizi mi çekiyor?” diye kendi kendine konuşmaya başladı. Gazetecilerle sohbet eden Şubaşı, “İlişkimiz daha çok yeni. Bir aydır birlikteyiz. Her şey çok hoş gidiyor” diyerek, sevgilisiyle gecenin karanlığında gözlerden kayboldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir