1. Anasayfa
  2. Magazin

Hazal Kaya imaj tazeledi!

Hazal Kaya imaj tazeledi!
0

2019’da kendisi üzere oyuncu olan Ali Atay ile dünyaevine giren Hazal Kaya, tıpkı yıl ‘Fikret Ali’ ismini verdikleri oğlunu kucağına alarak, birinci defa anne olmanın memnunluğunu yaşamıştı. Memnun evliliklerinde dört yılı geride bırakan Hazal Kaya-Ali Atay çifti, 11 Şubat’ta ikinci çocuklarına kavuşmuştu.

AİLE POZUNU YAYINLADI

Kızı Leyla Süreyya’yı kucağına alan 32 yaşındaki oyuncu, bebeğiyle birinci pozunu 8 Mart Bayanlar Günü’nde takipçilerinin beğenisine sunmuş ve dört kişilik aile pozunu yayınlamıştı. Kaya, paylaşımının altına ise “Kapkaranlık günlere de bize de umut ışığı üzere gelen canım kızım, güzel ki doğdun. 40 gün nasıl geçti bilmiyorum” notunu düşmüştü.

SAÇLARININ YENİ HALİNİ PAYLAŞTI

32 yaşındaki oyuncu imaj tazeledi. Toplumsal medya hesabını faal kullanan ünlülerden olan Hazal Kaya, yeni halini takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. Uzun bir ortanın akabinde yeniden kâkül kestiren ünlü isim, kuaför sonrası halini ”Kâkül bağımlısıyım, ne yapayım” notuyla paylaştı. Hazal Kaya’nın yenilediği imajı takipçilerinden tam not aldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir