1. Anasayfa
  2. Magazin

Harbiye’de sahne alan Gülşen iddialı kıyafetleriyle dikkat çekti

Harbiye’de sahne alan Gülşen iddialı kıyafetleriyle dikkat çekti
0

Gülşen’in, 30 Nisan 2022’deki İstanbul konseri sırasında imam hatiplilerle ilgili kelamları olay olmuştu. Gülşen’e İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik yahut aşağılama” hatasından soruşturma başlatılmıştı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Gülşen, cezaevindeki dördüncü gününde isimli denetim koşulu ile özgür bırakılmıştı.

Ünlü popçu evvelki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle bir ortaya geldi. Hazırlıkları aylar öncesinden başlayan bu konser için Türk dizayncı Onur Eraybar mükemmel ay, yıldız ve bulutlardan oluşan dekoru tasarlarken, yurt dışından özel olarak teknik ekipmanlar getirtildi.

”BİRLİKTE ÇOK GÜZELİZ”

Konserine sahne dekorunun üzerinde yatarak başlayan Gülşen adeta bir masal prensesi üzereydi. ‘Lolipop’ müziğiyle açılış yapan Gülşen, ”İlelebet var olacak ve hiçbir vakit kaybolmayacak olan Ay-Yıldız’ımızın altında daima birlikte olmak çok hoş. Birlikte çok güzeliz” diyerek dinleyicisini selamladı.

GECEDE İKİ FARKLI KOSTÜM GİYDİ

Siedres’in dizaynını, Mahizer Aytaş’ın stylingini yaptığı iki başka kostüm giyen Gülşen’in hoşluğu ve ihtişamı yeniden doruktaydı.

GÜLŞEN SEVGİSİ MERDİVENLERE TAŞTI

Konsere olan ağır talep ve biletlerin tükenmesi nedeniyle dinleyiciler Açıkhava’nın merdivenlerine taştı.

5000 KİŞİLİK KORO

İki saatten fazla sahnede kalan sanatçı, tüm hit müziklerini Harbiye’yi dolduran 5000 kişilik dev koroyla birlikte söyleyerek enerjiyi tavana çıkardı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir