1. Anasayfa
  2. Magazin

Hande Erçel ile Hakan Sabancı Cannes’da! Sevgilisinden gözlerini alamadı

Hande Erçel ile Hakan Sabancı Cannes’da! Sevgilisinden gözlerini alamadı
0

Rol arkadaşı Kerem Bürsin’den sessiz sedasız ayrılan Hande Erçel, bir müddet sonra iş insanı Hakan Sabancı ile ilgisi birinci duyulduğunda, “Her sabah öbür bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin” diyerek, hakkında çıkan haberlere reaksiyon göstermişti.

Bu kelamların üzerinden iki ay geçmeden Hande Erçel, Hakan Sabancı, bir yerde yan yana hayranlarının objektiflerine yansımıştı. Bu kare aşkın ispatı olmuştu.

PARİS’TE AŞK TATİLİ

Hande Erçel ve Hakan Sabancı, 6 Mart’ta Paris tatili dönüşünde İstanbul Havalimanı’nda birinci sefer birlikte objektiflerin karşısına çıkmıştı. Dış çizgiler kapısından çıkan aşıklar, kamera olmadığı kanısı ile yan yana yürüyünce görüntülenmekten kurtulamamıştı. Utangaç haller sergileyen Hande Erçel ve Hakan Sabancı, “Her şey çok hoş gidiyor. Tatilden geldik. Çok teşekkür ederiz” açıklamasını yapmıştı.

EL ELE FOTOĞRAFLARI DA ORTAYA ÇIKTI

İstanbul Havalimanı’nda el ele tutuşmaktan kaçınan ikili, bir hafta sonra Disneyland Paris’te el ele çekilmiş fotoğraflarının ortaya çıkması ile magazin gündemine gelmişti. Erçel, geçtiğimiz ay sevgilisiyle İtalya’ya da gitmişti. Birlikte gezen çifti, başka farklı yaptıkları paylaşımlar ele vermişti.

HANDE AİLEYE GİRDİ!

32 yaşındaki Hakan Sabancı geçtiğimiz günlerde, 29 yaşındaki Hande Erçel ile katıldıkları bir düğünde sevgilisini ailesi ile tanıştırmıştı. 2. Sayfa’nın haberine nazaran; Kenan Doğulu’nun sahne aldığı düğünde Dilek Sabancı, müstakbel geliniyle karşılıklı dans etmişti.

O anların fotoğraflarına, “Bizlere de iyi olsun demek düşer, “Hakan bu defa farklı hissediyor bence, Hande de gönlüne nazaran buldu sanırım” ve “Çok tatlılar” üzere yorumlar yapılmıştı.

‘AİLEDEN VETO GELDİ’ İDDİASI!

Hakan Sabancı’nın, yeni sevgilisiyle çıktığı tatillerde özel jeti yerine tarifeli uçakları tercih etmesi, dikkatlerden kaçmamıştı. Bu ayrıntı, “Hande’ye şimdi Sabancı Ailesi’nden onay çıkmadı” formunda yorumlanmıştı. Bu tezler sonrası Etiler’de görüntülenen Erçel, iş insanı Hakan Sabancı’yla ilgili soruları geçiştirmeyi tercih etmiş ve Sabancı Ailesi’nin kendisini istemediği söylentilerinin sorulmasını ise duymazdan gelmişti.

AŞIKLAR BİRLİKTE OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİLER

Son günlerde, 30.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı Cannes pozlarıyla gündemde olan Hande Erçel, bu defa de sevgilisi Hakan Sabancı ile şenlikteki el ele imajlarıyla isminden kelam ettirdi.

AIDS hastalığının tedavisi için araştırmalara takviye sağlamak emeliyle düzenlenen amfAR bağış aktifliğine birlikte katılan sevgililer, objektiflere memnunluk pozu verdi. Çiçeği burnunda çiftin Cannes imgeleri hayranları tarafından toplumsal medyada paylaşıldı.

GÖZLERİNİ SEVGİLİSİNDEN ALAMADI

Hakan Sabancı, birlikte poz verdikten sonra tek başına objektif karşısına geçen sevgilisinden gözlerini alamadı. Siyah elbise tercihiyle hayranlarının beğenisini toplayan hoş oyuncuyu, o anlarda sevgilisi Hakan Sabancı büyük bir hayranlıkla izledi.

İKİLİYE KERİM SABANCI DA EŞLİK ETTİ

Öte yandan; İkiliye şenlikte, Hakan Sabancı’nın kardeşi Kerim Sabancı da eşlik etti. Hakan Sabancı, kardeşiyle olan Cannes pozunu Instagram sayfasından paylaştı.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir