1. Anasayfa
  2. Magazin

Hande Erçel havalimanında muhabire tepki gösteren Hakan Sabancı’yı savundu

Hande Erçel havalimanında muhabire tepki gösteren Hakan Sabancı’yı savundu
0

Ünlü oyuncu Hande Erçel, bir müddettir iş insanı Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor. Birliktelikleriyle magazin dünyasının gözdeleri ortasında yer alan çift, geçtiğimiz günlerde Cannes Sinema Şenliği’ne gitmişti.

Festival dönüşü havalimanında görüntülenen ikiliden Hakan Sabancı, daima kameralarla karşılanmaktan rahatsız olmuş ve muhabire reaksiyon göstermişti.

GÖRTÜNÜLENMEKTEN KEDER YANDI

Yorgun olduğu yüzüne yansıyan Erçel, “Çok hoş bir işbirliği için gittim. Çok keyifliydi, sonrasında da beraberdik” derken Hakan Sabancı da daima görüntülenmekten sıkıntı yanmıştı.

“HER SEFERİNDE BU TÜRLÜ KONUŞACAK MIYIZ?”

Muhabire sitem eden Sabancı, “Güzeldi, keyifliydi. Seçim için döndük. Her seferinde seninle bu türlü konuşacak mıyız? Her seferinde havalimanında birebir imaj biraz komik olmaya başlıyor. Ben artık biraz rahatsız olmaya başladım” formunda konuşmuştu.

“HAVALİMANINDA YORGUN OLUYORUZ, REAKSİYON O YÜZDENDİ”

Dün oy kullandığı okuldan çıkarken kamera karşısına geçen Hande Erçel, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti. TV8’den 2. Sayfa’nın haberine nazaran; Sabancı’nın daima havalimanında görüntülenmekten rahatsız olduğunu söyleyen Erçel, şöyle konuştu:

Havalimanında olduğu için bir reaksiyondu o. Dışarıda her yerde çekilebiliriz fakat her seferinde havalimanında olmak nitekim çok rahatsız edici. Orada yorgun oluyoruz halimizde de belirliydi, reaksiyon de onaydı. Yoksa öbür bir şey değil. Tabi ki de çekileceğiz, daima birlikte de görüşeceğiz. O denli şey olur mu?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir