1. Anasayfa
  2. Magazin

Hande Erçel: Ellerimle yaptığım tatlı yüzünden köpeğim şeker komasına girdi

Hande Erçel: Ellerimle yaptığım tatlı yüzünden köpeğim şeker komasına girdi
0

Rol arkadaşı Kerem Bürsin’den sessiz sedasız ayrılan Hande Erçel, bir mühlet sonra iş insanı Hakan Sabancı ile ilgisi birinci duyulduğunda, “Her sabah diğer bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin” diyerek, hakkında çıkan haberlere reaksiyon göstermişti. Bu kelamların üzerinden iki ay geçmeden Hande Erçel, Hakan Sabancı, bir yerde yan yana hayranlarının objektiflerine yansımıştı.

PARİS’TE AŞK TATİLİ

Hande Erçel ve Hakan Sabancı, 6 Mart’ta Paris tatili dönüşünde İstanbul Havalimanı’nda birinci kere birlikte objektiflerin karşısına çıkmıştı. Dış sınırlar kapısından çıkan aşıklar, kamera olmadığı fikri ile yan yana yürüyünce görüntülenmekten kurtulamamıştı. Utangaç haller sergileyen Hande Erçel ve Hakan Sabancı, “Her şey çok hoş gidiyor. Tatilden geldik. Çok teşekkür ederiz” açıklamasını yapmıştı.

EL ELE FOTOĞRAFLARI DA ORTAYA ÇIKTI

İstanbul Havalimanı’nda el ele tutuşmaktan kaçınan ikili, bir hafta sonra Disneyland Paris’te el ele çekilmiş fotoğraflarının ortaya çıkması ile magazin gündemine gelmişti. Erçel, geçtiğimiz ay sevgilisiyle İtalya’ya da gitmişti. Birlikte gezen çifti, başka ayrı yaptıkları paylaşımlar ele vermişti.

AŞIKLAR BİRLİKTE OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİLER

Son günlerde, 30.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı Cannes pozlarıyla gündemde olan Hande Erçel, sevgilisi Hakan Sabancı ile şenlikteki el ele imajlarıyla isminden kelam ettirmişti.

AIDS hastalığının tedavisi için araştırmalara takviye sağlamak gayesiyle düzenlenen amfAR bağış aktifliğine birlikte katılan sevgililer, objektiflere memnunluk pozu vermişti. Çiçeği burnunda çiftin Cannes imgeleri hayranları tarafından toplumsal medyada paylaşılmıştı.

GÖZLERİNİ SEVGİLİSİNDEN ALAMADI

Hakan Sabancı, birlikte poz verdikten sonra tek başına objektif karşısına geçen sevgilisinden gözlerini alamamıştı. Siyah elbise tercihiyle hayranlarının beğenisini toplayan hoş oyuncuyu, o anlarda sevgilisi Hakan Sabancı büyük bir hayranlıkla izlemişti.

”SEHAYAT ETMEK BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Cannes pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel, şenlik için gittiği Fransa’da Cumartesi Sürprizi’nde itiraflarda bulundu. Ömür Sabuncuoğlu’na konuşan Hande Erçel, sehayat etmeyi çok sevdiğinin altını çizerek şunları söyledi:

Burada olmaktan çok memnunum, çok keyifliyim, heyecanlıyım. Seyahat etmek eşittir ben. Yay burcuyum, seyahat etmek benim için çok kıymetli. Değişim benim hayatımda en çok yer kaplayan şey. Beni en çok etkilenen kenti seçemiyorum. Çok fazla etkilendiğim yer var. İtalya’yı çok seviyorum. En çok sevdiğim yer New York diyebilirim. Kış doğumluyum lakin üşümeyi hiç sevmiyorum. Ben yaz mevsimi insanıyım.

”İNŞALLAH ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLACAĞIM”

Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi’nde Klâsik Türk Sanatları kısmında okuyan Erçel, üniversisteye geri dönme sürecini de anlattı:

Ben çok uzun vakit evvel okuldan ayrılmak zorunda kaldım. Çok çalıştığım için okula devam edemedim, 10 sene oldu. Kendi kendime, ”Ben mezun olmak istiyorum” dedim. Üniversiteye girerken büyük hayallerle girdim. Çok şükür ki hayallerim gerçekleşti. Üniversiten mezun olmak çok öbür bir şey. O eksikliği hissettim. Birinci periyodumu geçtim, şu an ikinci devri okuyorum. Hocalarım hem çalışıp hem de okulu devam ettirmek istediğimi bildikleri için çok yardımcı oluyorlar. Hoş gidiyor, inşallah mezun olacağım. 18 yaşıma döndüm. O kadar özlemişim ki. Öğrenmek hiçbir vakit bitmez. Bana yeni hayaller, heyecanlar kattı.

”BİR BAKTIM KÖPEĞİM BAYGIN FORMDA YATIYOR”

Pandemi periyodunda mutfakta inanılmaz şeyler yaptığını söyleyen oyuncu, başından geçen bahtsız bir olayı da anlattı. Tanımını dedesinden altığı Kemal Paşa tatlısını köpeğinin yediğini ve şeker komasına girdiğini söyleyen oyuncu, ”Benim dedem Kemal Paşa tatlısını çok hoş yapardı. Bir gün dedemi arayıp tatlının tanımını istedim. Tatlıyı hazırlayıp soğumaya bıraktım. Ortadan vakit geçti, mutfağa geri döndüm. Baktım tatlının yarısı yenmiş. Evdekilere sordum lakin kimse yememiş. Bir baktım köpeğim Azul bir köşede baygın halde yatıyor. Mutfağın kapısını açmış, tatlının yarısını yemiş ve bayılmış. Hoş kuru fasulye yaparım. Pandemide karnıyarık bile yaptım” tabirlerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir