1. Anasayfa
  2. Magazin

Hakan Altun’dan Hüsnü Şenlendirici’nin sağlık durumuyla ilgili açıklama

Hakan Altun’dan Hüsnü Şenlendirici’nin sağlık durumuyla ilgili açıklama
0

Ünlü müzikçi Hakan Altun, geçtiğimiz akşam Bostancı Şov Merkezi’nde sahne aldı. Biletlerin günler öncesinden tükendiği konser öncesi basın mensuplarıyla bir ortaya gelen Altun, şöyle konuştu:

Bostancı çok başka bir konser alanıdır. En son 3-4 yıl evvel burada sahne almıştım.

Kanal D’de yayınlanan ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programı hakkında konuşan Altun, “Programımız 17 Haziran’da Kuruçeşme Açık Hava’da seyircili dönem finali olacak. Sevgili Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can ile sevenlerimize oradan program yapacağız” tabirlerini kullandı.

“PROGRAMIN GELİRİ DEPREMZEDELERE GÖNDERİLECEK”

“Bu programın gelirleri de depremzedelere gönderilecek” formunda konuşan müzikçi, “Program çok güzel gidiyor. Yaklaşık 80 kısım çektik. Bayağı müzikçi ve oyuncu konuklarımız oldu. 6 bine yakın müzik seslendirdik. Buradan da üretimcimiz Polat Yağcı’ya sesleniyorum, yeni dönem canlı yayınlansın. Bant yayında yoruluyorum” diyerek gülümsedi.

“HER ŞEY TABİP KONTROLÜNDE”

Muhabirlerin, “Hüsnü Şenlendirici’nin sıhhat durumu nedir?” sorusuna da karşılık veren 50 yaşındaki Hakan Altun, şu açıklamayı yaptı:

Hüsnü güzel, her şey tabip denetiminde çok düzgün gidiyor. Konserleri devam ediyor. Kısa müddette tam sıhhatine kavuşur zati.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz ay ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’nin (46) kansere yakalandığı öğrenilmişti. İki çocuk babası Şenlendirici’nin, bağırsak kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı.

Hastalığı sebebiyle özel bir hastanede ameliyat olan ünlü ismin bağırsağından 11 santim alınan Şenlendirici, toplumsal medya hesabından açıklama yaparak şu sözleri kullanmıştı:

Sevgili, dostlarım, arkadaşlarım, sevenlerim… Geçen hafta yaptırdiğım rutin denetimler sonrasında doktorlarımın tavsiyesi ile bir operasyon geçirdim. Sıhhat durumum çok uygun, denetim maksatlı birkaç gün daha hastanede olacağım. Geçmiş olsun dilekleriniz için her birinize çok teşekkür ederim. Kısa bir orta sonrasında hem ekranlarda, hem de konserlerimde sevenlerim ile buluşacağım. Sevgiyle kalın…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir