1. Anasayfa
  2. Magazin

Hailey Bieber: Tek bildiğim şey; hayatımın en iyi yazını geçirmek üzereyim!

Hailey Bieber: Tek bildiğim şey; hayatımın en iyi yazını geçirmek üzereyim!
0

Justin Bieber, kendisi üzere çocuk yaşlarda şöhret olan müzikçi Selena Gomez ile sekiz yıl süren bir dargın bir barışık alakasını noktaladıktan kısa mühlet sonra podyumların aranan ismi Hailey Baldwin’e gönlünü kaptırmıştı. Ünlüler dünyasının beğenilen çifti, çok geçmeden bağlantılarını nikâh masasına taşımıştı.

26 yaşındaki ABD’li model Hailey Baldwin Bieber, Sunday Times’la yaptığı bir röportajında, kendisi ve eşi Justin Bieber’ın (29) geleceği ve ailesini genişletmek hakkında ne hissettiğini açıklamıştı.

“BU MEVZUDA HER VAKİT AĞLIYORUM”

“Gerçekten bu bahiste her vakit ağlıyorum” diyen Hailey, “Çocukları çok istiyorum fakat korkuyorum. İnsanların kocam yahut arkadaşlarım hakkında bir şeyler söylemesi kâfi. Bir çocuk hakkında konuşan beşerlerle yüzleşmek zorunda kalacağımı hayal bile edemiyorum” diyerek kaygılarını lisana getirmişti.

“EN DÜZGÜNÜNÜ YAPABİLİRİZ”

Yine de çocuk konusuna uzak olmadığını vurgulayan Hailey şöyle devam etmişti:

Onları yetiştirmek için elimizden gelenin en güzelini yapabiliriz, sevildiklerini ve inançta hissettikleri sürece.

TATİLE ÇIKTI

Hailey Bieber, son olarak tatile çıktı. Güneşin tadını çıkaran Bieber, sıcaktan bunalınca kendini serin sulara bıraktı. Sörf yapmayı da ihmal etmeyen ünlü model, “Tek bildiğim şey; hayatımın en güzel yazını geçirmek üzereyim…” tabirlerini kullandı. Bieber, karın kaslarını da sergiledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir