1. Anasayfa
  2. Magazin

Hadise ve Murda’dan poz! Akıllara Mehmet Dinçerler’le nişan pozu geldi

Hadise ve Murda’dan poz! Akıllara Mehmet Dinçerler’le nişan pozu geldi
0

Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı’nda aile ortasında gerçekleşen merasimle hayatlarını birleştirmişti. Sessiz sedasız evlenen ikilinin memnunluğu yalnızca beş ay sürmüştü. İkili, mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı.

“EVLİLİĞİ BECEREMEDİM”

Özel hayatıyla çok konuşulan 37 yaşındaki popçu, geçtiğimiz haftalarda Azerbaycan’ın başşehri Bakü’de sahneye çıkmış, konser sırasında biten bağlantısı hakkında çarpıcı bir itirafta bulunmuştu.

Seyirciler ortasındaki memnun bir çifti gösteren Hadise, “Maşallah! Memnun giden evliliklere bir alkış alalım. Ben beceremedim o işi. Ancak sonsuz aşka tekrar de inanıyorum” sözlerini kullanmıştı.

“MURDA CAN DOSTUM”

Ünlü müzikçi, son periyotta rapçi Murda ile hakkında çıkan ‘aşk’ argümanlarına da yanıt vermişti. Murda ile çok yakın iki dost olduklarını vurgulayan Hadise, “Aramızda daima bir şey olduğu yazılıyor çiziliyor. Bunlar olacak. Biz çok yeterli iki dostuz. Çok hoş bir ahenk yakaladık. Bu türlü durumlarda çabucak bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok hoş vakit geçiriyoruz ve çok hoş müzikler yazıyoruz” formunda konuşmuştu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Nişan ve nikâh merasimini gözlerden uzak yapan Hadise’nin düet yaptığı Murda ile verdiği poz, toplumsal medyada çok konuşuldu.

AYNI POZU VERDİ

Düğünden evvel verdiği bir konserde Mehmet Dinçerler ile nişan fotoğraflarını yayınlayan Hadise, aylar sonra tıpkı pozu bu sefer de rapçi Murda ile verdi. Murda ile “Sen Dönene Kadar” müziğinin klibi için kamera karşına geçen Hadise, verdikleri pozları da 14,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı.

“ESKİ EŞİYLE BİREBİR POZ VERMİŞ”

Hadise’nin paylaşımına ‘Eski eşiyle birebir pozu vermiş’, ‘Çok yakışıyorlar’, ‘Çok samimi pozlar veriyorlar’, ‘Evlenin artık’ üzere yorumlar yapıldı.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir