1. Anasayfa
  2. Magazin

Hadise hastanelik oldu! Ünlü şarkıcının sağlık durumu

Hadise hastanelik oldu! Ünlü şarkıcının sağlık durumu
0

Hadise, Kıbrıs’ta vereceği konsere gitmeye hazırlanırken rahatsızlandı. Apar topar hastaneye kaldırılan 37 yaşındaki müzikçi, sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

“SERUM ALDIM, TABİBİM MÜDAHALE ETTİ”

Ünlü popçu, “İstanbul’da şahane bir konser verdim. Gece uyuduktan sonra sabah kalktığımda boynum tutulmuş ve hasta hissettim. Serum aldım ve hekimim da müdahale etti. Kıbrıs’a geldiğimde de serum tedavisine devam ettim. Sayenizde ayaktayım ve sizlerle beraberim” sözlerini kullandı.

“EVLİLİĞİ BECEREMEDİM”

Özel hayatıyla çok konuşulan Hadise, geçtiğimiz haftalarda Azerbaycan’ın başşehri Bakü’de sahneye çıkmış, konser sırasında Mehmet Dinçlerler ile biten ilgisi hakkında çarpıcı bir itirafta bulunmuştu. Seyirciler ortasındaki keyifli bir çifti gösteren müzikçi, “Maşallah! Keyifli giden evliliklere bir alkış alalım. Ben beceremedim o işi. Lakin sonsuz aşka yeniden de inanıyorum” demişti.

“MURDA CAN DOSTUM”

Hadise, son devirde rapçi Murda ile hakkında çıkan ‘aşk’ savlarına da yanıt vermişti. Murda ile çok yakın iki dost olduklarını vurgulayan ünlü isim, “Aramızda daima bir şey olduğu yazılıyor çiziliyor. Bunlar olacak. Biz çok düzgün iki dostuz. Çok hoş bir ahenk yakaladık. Bu türlü durumlarda çabucak bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok hoş vakit geçiriyoruz ve çok hoş müzikler yazıyoruz” halinde konuşmuştu.

AKILLARA MEHMET DİNÇLERLER GELDİ

Eski eşi mehmet Dinçlerler ile nişan ve nikâh merasimini gözlerden uzak yapan Hadise’nin düet yaptığı Murda ile verdiği poz, toplumsal medyada çok konuşuldumuştu. Düğünden evvel vbir konserinde Dinçerler ile nişan fotoğraflarını yayınlayan Hadise, aylar sonra birebir pozu bu sefer Murda ile vermişi. Murda ile Sen Dönene Kadar müziğinin klibi için kamera karşına geçen Hadise, çok konuşulan karey, Instagram hesabından yayınlamıştı.

“ESKİ EŞİYLE TIPKI POZ VERMİŞ”

Hadise’nin paylaşımına; “Eski eşiyle birebir pozu vermiş”, “Çok yakışıyorlar”, “Çok samimi pozlar veriyorlar” ve “Evlenin artık” biçiminde yorumlar gelmişti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir