1. Anasayfa
  2. Magazin

Hadise dekolteli pozlarıyla sosyal medyayı salladı

Hadise dekolteli pozlarıyla sosyal medyayı salladı
0

Hadise geçen hafta açtığı bir davayla gündeme gelmişti. Ünlü müzikçi, Reza Zarrab’la ilgi yaşadığını öne sürerek kendisine ağır hakaretlerde bulunduğu, ayrıyeten onur, erdem ve saygınlığını zedeledikleri teziyle program sunucuları Bircan Bali, Seren Serengil, Arto ve televizyon programına 50 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı.

TATİL DÖNEMİNİ AÇTI

Özel hayatının yanı sıra konserleri ve şekliyle sık sık isminden kelam ettiren başarılı müzikçi Hadise, geçtiğimiz günlerde ağır iş temposundan fırsat bularak tatil dönemini açtı.

ELBİSESİYLE DİKKAT ÇEKTİ

2 gün evvel toplumsal medya hesabından bikinili pozlarını yayınlayan Hadise, bu sefer de dekolteli elbisesiyle çektirdiği fotoğrafları yayınladı. Instagram’da 14,4 milyon takipçisi bulunan başarılı müzikçi, beyaz çiçek desenli elbisesiyle dikkat çekti.

“HADİ GİDELİM BEBEĞİM”

Şarkıcının “Pazartesi, haydi gidelim bebeğim” notuyla yayınladığı paylaşım kısa müddette binlerce beğeni alırken cilt rengi de dikkatlerden kaçmadı. Güneşin altında fazla kalarak kıpkırmızı olan Hadise için “Güneş kremi sürmedin mi?” yorumları yapıldı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir