1. Anasayfa
  2. Magazin

Gülseren Budayıcıoğlu’ndan ‘Camdaki Kız’ ekibiyle paylaşım

Gülseren Budayıcıoğlu’ndan ‘Camdaki Kız’ ekibiyle paylaşım
0

Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı, Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi ‘Camdaki Kız’, 82’nci kısmı ile final yapmaya hazırlanıyor. Camdaki Kız’ın takımı, geçtiğimiz günlerde Madera İstanbul’da bir ortaya gelmişti.

FİNAL YEMEĞİNDE BİR ORTAYA GELDİLER

Veda yemeğine Camdaki Kız’ın sevilen oyuncuları Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Selma Ergeç’in yanı sıra öteki oyuncular da katılmıştı. Dizinin evvelki kısımlarında canlandırdıkları karakter ile izleyicinin beğenisini kazanan Hande Ataizi (Cana) ve Işık Sürer (Feride), geceye katılan isimler ortasındaydı. Muvaffakiyetlerini kutlayan grup, daima bir arada eğlenerek, Camdaki Kız’a veda etmişti.

”ÇOK ÖZEL BİR SEYAHATİN SONUNA YAKLAŞIYORUZ”

Gülseren Budayıcıoğlu, ‘Camdaki Kız’ grubu ile final yemeğinde çekilen karelerini takipçileriyle paylaştı. Budayıcıoğlu paylaşımına ise şu notu düştü:

Hepimiz için çok özel bir seyahatin sonuna yaklaşıyoruz. Camdaki Kız romanımdan ekranlara taşınan ve birinci yayınlandığı kısımdan itibaren tüm Türkiye’nin severek takip ettiği dizimiz üç kısım sonra final yapıyor. 22 Mayıs pazartesi akşamı veda gecemizde tüm grup bir aradaydık. Grupta iki his hakimdi. Hem üç dönemdir bir diziyi muvaffakiyetle götürmenin memnunluğu ve hem de ayrılığın hüznü.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir