1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Gülşen ezber bozdu! Sahne kıyafeti dikkat çekti

Gülşen ezber bozdu! Sahne kıyafeti dikkat çekti
0

Gülşen’in, 30 Nisan 2022’deki İstanbul konseri sırasında imam hatiplilerle ilgili kelamları olay olmuştu. Gülşen’e İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik yahut aşağılama” hatasından soruşturma başlatılmıştı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Gülşen, cezaevindeki dördüncü gününde isimli denetim koşulu ile özgür bırakılmıştı.

BU SEFER EŞOFMAN TERCİH ETTİ

Konser için vakit zaman Türkiye’ye gelen müzikçi, dün akşam Ankara’da sahne aldı. Uzun vakittir konserlerinde cüretkar elbiseler tercih eden Gülşen, bu sefer eşofman tercih etti. Ünlü bir markaya ilişkin siyah eşofman ve uzun kollu bluz tercih eden Gülşen, yeni boyattığı kırmızı saçlarıyla da dikkat çekti.

“TERS KÖŞENİN HÜKÜMDARINI YAPMIŞ”

Gülşen’in spor üslubunu beğenmeyen birçok toplumsal medya kullanıcısı ‘Ters köşenin hükümdarını yapmış’, ‘Çok hoş olmuş’, ‘Eşofmanla mı sahneye çıkmış?’, ‘Her hali çok güzel’ üzere yorumlar yapıldı.

KOMBİNİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Geçtiğimiz hafta sahne alan Gülşeniki farklı kostüm giymeyi tercih etmişti. Ünlü müzikçi birinci kombininde beyaz dantel pantolon üzerine iç çamaşırı giymişti.

Konser manzaralarının toplumsal medyaya yayılmasıyla birlikte ünlü müzikçinin stiline yorum yağmıştı.

 

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap