1. Anasayfa
  2. Magazin

Gökhan Tepe: O anı hissedip, yaşıyorum

Gökhan Tepe: O anı hissedip, yaşıyorum
0

Nişantaşı’nda pastene çıkışı görüntülenen Gökhan Zirve, “Arkadaşımın yanına gidiyorum, atıştırmalık bir şeyler aldım. Onun dışında her şey yolunda, kendi bestelerimin olduğu ve benim seslendireceğim albüm hazırlıyorum. Evvel Covid-19 periyodu, devamında hepimizi yasa boğan sarsıntı felaketi sebebiyle güç ve hüzünlü bir periyot geçirdik. Sizler aracılığıyla bir sefer daha baş sıhhati ve sabır diliyorum yakınlarını kaybeden vatandaşlarımıza” dedi.

“BİR SANATKARIN 50-60 KİŞİLİK TAKIMI VAR”

45 yaşındaki müzikçi, “Biz de yavaş yavaş olağana dönmek zorundayız zira sorumlu olduğumuz beşerler var. Bir sanatkarın nereden baksanız 50-60 kişilik grubu oluyor. Ailelerini de kattığımızda 150 şahsa yakın insanın sorumluluğunu taşıyoruz. Bu yaz bol bol konser vereceğim. Haftada 2-3 konserim olacak” açıklamasını yaptı.

“EBRU ÇOK ÖZEL BİR İNSAN”

Ebru Gündeş’e altı bestesini verdiğini lisana getiren ünlü müzisyen, “Ebru’nun da yeni albüm heyecanı var, onunla ilgileniyor. Çok farklı ve çok özel bir insan benim için” sözlerini kullandı.

“KALPTEN GELDİĞİ ÜZERE YAZIYORUM”

Gökhan Zirve, beste konusunda muvaffakiyetinin sırrını ise “Kalpten geldiği üzere yazıyorum, o anı hissedip yaşıyorum” diyerek açıkladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir