1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Genç sevgilisi hamile olan 83 yaşındaki Al Pacino eski aşkıyla görüntülendi!

Genç sevgilisi hamile olan 83 yaşındaki Al Pacino eski aşkıyla görüntülendi!
0

Usta oyunu Al Pacino’nun (83),  dördüncü defa baba olmaya hazırlandığı geçtiğimiz hafta ortaya çıktı. TMZ’nin haberine nazaran; ünlü ismin geçen sene nisan ayında aşk yaşamaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah, sekiz aylık gebe.

BABALIK TESTİ İSTEDİ!

Ancak ünlü ikili yakın kaynaklar; aktörün 29 yaşındaki kız arkadaşını gebe bırakabileceğine inanmadığını ve çocuğun kendisinden olup olmadığını netleştirmek için babalık testi talep ettiği aktardı. Pacino’nun bir bayanı gebe bırakmasını engelleyecek tıbbi meseleleri olduğunu da söyleyen kaynaklar, Alfallah’nın sevgilisinin istediği DNA testini yaptırdığını ve bebeğinin babasının Al Pacino olduğunu kanıtladığını bildirdi.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Al Pacino, geçtiğimiz günlerde ise hususla ilgili suskunluğunu bozdu ve genç aşkının hamileliğiyle ilgili birinci defa konuştu. Usta oyuncu, Daily Mail tarafından yayınlanan bir görüntüde; “Bu çok özel bir şey” dedi konuştu ve şöyle devam etti:

Her vakit çok özledi. Çok çocuğum var fakat bu türlü bir vakitte yeni bir bebeğin yolda olması çok daha özel oldu.

ESKİ AŞKIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Usta aktör, son olarak evvelki gün 71 yaşındaki eski sevgilisi ve ikiz çocukları Anton ile Olivina’nın annesi olan aktris Beverly D’Angelo ile görüntülendi.

Eski aşıklar, ikizleriyle birlikte bir aile buluşması için bir ortaya geldiler. Los Angeles’ta buluşan dörtlü, son devrin kaçış oyunlarından oynanan bir oyun salonuna gidip birlikte eğlendiler.

Oyundan sonra dışarı çıkan eski sevgililerin hararetli bir sohbete daldığı da dikkatlerden kaçmadı.

HİÇ EVLENMEDİLER

Bir periyot Hollywood’un en çok konuşulan isimlerinden olan Beverly D’Angelo, 1981 yılında İtalyan Dük Lorenzo Salviati’yle evlenmişti. Akabinde Pacino ile tanışan ona aşık olan D’Angelo, 1995’de eşinden boşanmış ve meslektaşı ile alaka yaşamaya başlamıştı.

Al ile Beverly hiç evlenmemiş, lakin yeniden de 2001’de ikizlerinin doğmasıyla bir aile olmuşlardı. İkili, 2004’te ayrılmış olsa da çocuklarını bir arada büyütmüş ve yıllar boyunca arkadaş olarak kalmıştı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap