1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Genç sevgilisi hamile! 83 yaşındaki oyuncu sessizliğini bozdu

Genç sevgilisi hamile! 83 yaşındaki oyuncu sessizliğini bozdu
0

Scent of a Woman (Kadın Kokusu) sineması ile 1992’de En Yeterli Erkek Oyuncu kolunda Oscar alan, 83 yaşındaki usta oyunu Al Pacino’nun; geçtiğimiz hafta dördüncü defa baba olmaya hazırlandığı ortaya çıktı. TMZ’nin haberine nazaran; ünlü ismin geçen sene nisan ayında aşk yaşamaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah, sekiz aylık gebe.

BABALIK TESTİ İSTEDİ!

Ancak ünlü ikili yakın kaynaklar; aktörün 29 yaşındaki kız arkadaşını gebe bırakabileceğine inanmadığını ve çocuğun kendisinden olup olmadığını netleştirmek için babalık testi talep ettiği aktardı.

Pacino’nun bir bayanı gebe bırakmasını engelleyecek tıbbi problemleri olduğunu da söyleyen kaynaklar, Alfallah’nın sevgilisinin istediği DNA testini yaptırdığını ve bebeğinin babasının Al Pacino olduğunu kanıtladığını bildirdi.

“ŞOKE OLDU”

Hollywood yıldızının iki ay öncesine kadar sevgilisinin gebe olduğundan haberi olmadığı ve dördüncü çocuğunu kucağına alacağını öğrendiğinde ‘şoke olduğu’ argüman edildi. İsmi paylaşılmayan kaynaklar, ikilinin ayrıldığı söylentilerini ise kesin bir lisanla yalanlayarak, “Al ve Noor hâlâ birlikte” halinde konuştu.

İLK SEFER KONUŞTU

Tüm bu yaşananların akabinde Al Pacino, nihayet günlerdir süren suskunluğunu bozdu ve genç aşkının hamileliğiyle ilgili konuştu.

Usta oyuncu, Daily Mail tarafından yayınlanan bir görüntüde; “Bu çok özel bir şey” diye konuştu ve şöyle devam etti:

Her vakit çok özledi. Çok çocuğum var lakin bu türlü bir vakitte yeni bir bebeğin yolda olması çok daha özel oldu.

Ünlü isim, Alfallah ile bebeğin cinsiyetini bilmediklerini de açıkladı. Aktör, DNA testi savlarıyla ilgili ise rastgele bir şey söylemedi.

ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Hollywood yıldızı Pacino’nun Beverly D’Angelo ile birlikteliğinden 22 yaşlarında olan Olivia Pacino ve Anton James Pacino isminde ikizleri var. Jan Tarrant ile birlikteliğinden ise Julie Pacino (33) isminde bir kızı var.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap