1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Game of Thrones’ hayranları itirafı! ‘Hayranlarım yüzünden enfeksiyon kaptım’

‘Game of Thrones’ hayranları itirafı! ‘Hayranlarım yüzünden enfeksiyon kaptım’
0

Tam ismi José Pedro Balmaceda Pascal olan dünyaca ünlü oyuncu Pedro Pascal, son periyotta Hollywood’da yakından tanınan bir isim haline geldi; lakin mesleğinin birinci yıllarında öteki bir isimle anılıyordu.

ANNESİ 23 YIL EVVEL İNTİHAR ETMİŞ

48 yaşındaki aktör, geçtiğimiz ay Esquire’a verdiği yeni bir röportajda; annesi Veronica’nın 2000 yılında intihar etmesinden sonra onun kızlık soyadı olan Pascal’ı kullanmaya başladığını açıklamıştı.

Bunu annesini ‘onurlandırmak’ gayeli yaptığını söyleyen ünlü isim, Variety ile daha evvel yaptığı bir röportajda da; “Amerikalılar Balmaceda’yı söylem etmekte çok zorlandılar” demişti.

HAYRANLARI YÜZÜNDEN HASTALANMIŞ!

Son olarak geçtiğimiz günlerde Variety mecmuasının ‘Actors on Actors’ isimli röportaj serisine konuk olan, ‘Game of Thrones’, ‘Kingsman’ ve ‘The Mandalorian’daki rolleriyle dünya çapında üne kavuşmuş Şilili-Amerikalı aktör Pedro Pascal, hayranları yüzünden hastalandığını anlattı.

2011 ile 2019 ortasında yayınlanan ve tüm dünyada bir fenomene dönüşen ‘Game of Thrones’ dizisinde ‘Oberyn Martell’ karakterini canlandıran Pascal, pek çok hayranının fotoğraf çekildikleri sırada dizideki meşhur vefat sahnesini tekrar canlandırmak istediğini söyledi.

“O KADAR MEMNUNDUM Kİ ONLARA MÜSAADE VERDİM”

Hayat verdiği Oberyn Martell, dizide Gregor Clegane karakteri tarafından gözleri oyularak öldürülen Pascal; şu sözleri kullandı:

‘Game of Thrones’ hayranları, karakterimin vefat formu nedeniyle, beşerler başparmaklarını gözlerime sokarak fotoğraf çekilmeye bayılıyordu. Birinci başlarda, dizideki karakterin başarısı konusunda o kadar memnundum ki onlara müsaade verdim! Fakat sonra göz enfeksiyonu kaptım.

Pascal, kırmızı halı pozlarında da sık sık kelam konusu sahneye gönderme yapmıştı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap