1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Funda Eryiğit’ten bebeğiyle ilk paylaşım

Funda Eryiğit’ten bebeğiyle ilk paylaşım
0

Yaklaşık iki yıldır birliktelik yaşayan Funda Eryiğit ile Berkun Oya, memnunluklarını evlilikle taçlandırma kararı almıştı. Çift düğün için hazırlık yaparken, Eryiğit’in hamilelik haberi gelmişti.

”BİRÇOK ŞEY PLANLARIN DIŞINDA GELİŞTİ”

Geçtiğimiz aylarda Şiddetli PSM’de gerçekleşen ‘Küheylan’ oyun galasına katılan hoş oyuncu, hamilelik süreci ve evlilik planı hakkında konuşmuş ve şu açıklamayı yapmıştı:

Evlilik yakındır. O işler biraz sarktı. Planların dışında gelişti birçok şey. Hamilelik çok hoş gidiyor. 28’inci haftadayım. Cinsiyeti ve ismi bize kalsın. Onları boş verin şimdilik.

NİKAH MASASINA OTURDULAR

7 aylık gebe Funda Eryiğit ile Berkun Oya geçtiğimiz mart ayında nikâh masasına oturmuştu ve ikiliyi, bu özel gününde aileleri ile yakın arkadaşları yalnız bırakmamıştı.

BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALDILAR

İlk çocuklarının doğumuna iki ay kala nikah masasına oturan çiftin bebekleri 19 Mayıs günü dünyaya gözünü açtı. İkili, bebeklerine Civan ismini verdi. Günler evvel birinci defa annelik sevinci yaşayan hoş oyuncu, bebeğiyle birinci karesini Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı.

FOTOĞRAFI YORUMA KAPATTI

508 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından bebeğinin elinin ve ayağının gözüktüğü siyah beyaz bir karesini yayınlayan Eryiğit, paylaşımının altına, ”Dünyanın en hoş elleri, en hoş ayakları. Civan. 19.05.23” notunu düştü. Ünlü oyuncunun paylaşımını yoruma kapatması ise dikkatlerden kaçmadı.

Berkun Oya, 2015 yılında 123 kümesinin solisti Dilara Sakpınar ile evlenmişti. Çift kısa bir mühlet sonra boşanmıştı. Funda Eryiğit’in ise birinci evliliği.

Yazar Hakkında

Yorum Yap