1. Anasayfa
  2. Magazin

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğulları Karan dört yaşına bastı

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğulları Karan dört yaşına bastı
0

Rol adıkları ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde tanışmalarının akabinde 2017 yılında nikâh masasına oturan, 2019’da oğulları Karan’ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit; ikinci sefer anne ve baba olma memnunluğu 18 Ocak’ta yaşamıştı.

“KARAN MERAKLA KARDEŞİNİ BEKLİYORDU”

Fahriye Evcen, Kerem’in ağabeyi Karan’a çok benzediğini belirtmişti. Özçivit ise kardeşler ortasında kıskançlık olup olmadığı sorusuna, “Karan merakla kardeşini bekliyordu, her gün geldi. Önden kardeşi olacağını söylemiştik. O denli bir kıskançlık olmadı” yanıtını vermişti.

FORMDA İMAJI DİKKAT ÇEKTİ

Güzel oyuncu Fahriye Evcen evvelki gün yeni yaşını kutladı. Özçivit, 37 yaşına giren eşi için renkli bir doğum günü partisi düzenledi. Kısa mühlet evvel doğum yapan Evcen’in fit hali dikkat çekerken, doğum günü paylaşımlarına beğeni yağdı.

“AŞKIM DÜZGÜN Kİ…”

Burak Özçivit, “Aşkım yeterli ki… Kaç yılların olsun kuzum seni seviyorum ve seviyoruz” kelamlarıyla hislerini lisana getirdi.

”İYİ Kİ DOĞDUN BİRİNCİ GÖZ AĞRIMIZ”

Geçtiğimiz ocak ayında da ikinci çocukları Kerem’i kucağına alan oyuncu çift, oğulları Karan’ın yeni yaşını gösterişli bir parti ile kutladı. Instagram hesaplarından ortak bir paylaşım yapan çift, oğulları Karan’ın doğum gününden renkli karelere ”İyi ki doğdun birinci göz ağrımız” notunu düştü. Ünlü çiftin büyük ilgi gören paylaşımı yaklaşık altı saat içinde 600 bin beğeni aldı.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir