1. Anasayfa
  2. Magazin

Evlilik dışı oğlu galada yalnız kaldı! ‘Babalarının ihanetinin acısını ondan çıkarıyorlar’

Evlilik dışı oğlu galada yalnız kaldı! ‘Babalarının ihanetinin acısını ondan çıkarıyorlar’
0

Rol aldığı ‘Terminatör’, ‘Gerçeğe Çağrı’ ve ‘Av’ üzere sinemalarla hafızalara kazınan, aksiyon sinemalarının yıldızı Arnold Schwarzenegger ile 1986’da dünyaevine girdiği eşi Maria Shriver, Hollywood’un hem en olaylı hem de en uzun süren boşanma davalarından birine bahis olmuştu.

Schwarzenegger’ın, evli olduğu periyotta konutunda çalışan hizmetlilerden biri olan Mildred Baena’dan Joseph Baena isminde bir oğlu olduğu ortaya çıkmıştı. Joseph’a gerçek babasının kim olduğu, 15 yıl boyunca söylenmemişti.

GERÇEĞİ YILLAR SONRA AÇIKLADI

Ancak Schwarzenegger, eşinin yaşananları Mildred Baena’dan öğrenmesi üzerine evliliğini bitiren açıklamayı 2011 yılında yaparak, Joseph Baena’nın babası olduğunu itiraf etmişti. Ortaya çıkan bu gerçek, o periyodun en büyük skandallarından biri olarak anılmıştı.

Maria Shriver, bunun akabinde evliliğini sonlandırmak için birinci adımı atarak boşanma davası açmıştı. Aktör ile evliliğinden dört çocuğu bulunan Shriver, dava dilekçesinde kocasının evlilik dışı çocuğunu boşanma münasebeti olarak öne sürmüştü.

“BÜYÜDÜKÇE BANA OLAN BENZERLİĞİ ORTAYA ÇIKIYORDU”

Aktör, sonrasında ‘Herşeyi Hatırlıyorum: Benim İnanılmaz Hayat Hikayem’ isimli kitabında yaşadıklarını anlatarak; ihanetin akabinde eşini geri kazanmak için uğraştığını, fakat Shriver’ın boşanma davası açmasını engelleyemediğini açıklamıştı. Joseph Baena’dan da bahseden ünlü isim, şöyle yazmıştı:

Baena’nın eşinin, Joseph’ın gerçek babası olduğuna kendimi ikna etmeye çalıştım lakin Joseph büyüdükçe bana olan benzerliği ortaya çıkıyordu.

2011 yılında açılan boşanma davası, tam on yıl sürmüş ve yasal süreçler 2021 yılında tamamlanmıştı. Boşanmanın 10 yıl sürmesinin nedenleri olarak ise karmaşık bir mülk mutabakatı ve motivasyon eksikliği gösterilmişti.

SEVGİLİSİNDEN DÜNYAYA GELEN OĞLUNU YALNIZ BIRAKTILAR!

75 yaşındaki Schwarzenegger, son olarak dijital bir platformda yayınlanan yeni dizisi ‘FUBAR’ın galasına, çocuklarıyla birlikte katıldı. Ünlü isim, kırmızı halıda kızları Christina ve Katherine ile kamera karşısına geçerken; sevgilisinden dünyaya gelen çocuğu Joe Baena, aktiflikte tek başına poz verdi.

“TAMAMEN GÖRMEZDEN GELMİŞLER”

Joe’nun babasının sinemasından övgüyle bahsettiği bir paylaşıma, toplumsal medya kullanıcılarından; “Joe’ya çok yazık. Aslında Arnold onları eşit derecede seviyor üzere görünüyor”, “Kardeşleri Joe’yu büsbütün görmezden gelmiş!” ve “Joe, sana kardeşlerin tarafından yapılan bu muamele iğrenç dostum. Senin denetiminde olmayan bir şey yüzünden büsbütün görmezden geliniyorsun” üzere yorumlar geldi.

PageSix’te yer alan habere nazaran; gündem olan imajların akabinde konuşan, aktöre yakın bir kaynak, Schwarzenegger ve oğlunun ‘çok yakın’ olduğunu söyleyerek; şöyle konuştu:

Ama dürüst olmak gerekirse, öteki çocuklar Joe’yu sevmiyor. Bu utanç verici, zira o sahiden âlâ bir çocuk ve Arnold ona her vakit öteki çocuklarına davrandığı üzere davrandı. Lakin her nedense, Arnold’un Maria’dan olan çocukları, babalarının alakasının acısını Joe’dan çıkarıyorlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir