1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti! Jennifer Lopez imaj tazeledi

Evliliğinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti! Jennifer Lopez imaj tazeledi
0

Geçtiğimiz sene üç gün süren büyük bir düğün yaparak ABD’li aktör Ben Affleck (50) ile dünyaevine giren müzikçi ve oyuncu Jennifer Lopez’in evliliğinde kara bulutlar dolaştığı sav edilmişti.

The Mirror’da yer alan habere nazaran; Closer’a konuşan kaynaklar, ikilinin maddi hususlarda tartışmaya başladıklarını söylemişti.

“BEN, JEN’İN HARCAMALARINA YETİŞEMİYOR”

“Ben bir müddettir Jen’in harcamalarına yetişemediğinden ve aslında yetişmek üzere bir mecburiyetinin olmadığından yakınıyor. Bu, onların en büyük sıkıntılarından biri. Ben de kendini şımartmaktan keyif alıyor lakin Jen bunu yesyeni bir düzeye taşıyor” diyen, ismi paylaşılmayan kaynaklar; şöyle devam etmişti:

Jennifer mega yatlar ve lüks otomobiller satın alıyor. Bu değerli hayat şeklinde ısrar ediyor ve Ben’in bu bahiste rastgele bir kelam hakkı yok.

İMAJ TAZELEDİ

Jennifer Lopez, tüm bu savların akabinde yaptığı imaj değişikliğiyle isminden kelam ettirdi.

247 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yeni halini paylaşan 53 yaşındaki Lopez’e, binlerce beğeni ve yorum geldi.

Takipçileri, kâkül kestiren J.Lo’nun gönderisine; “Aman Tanrım! Ben çok şanslı bir adam”, “Jen dünyanın en hoş kadını” ve “Bu saç modeli şimdiye kadar kullandıklarının en iyisi” biçiminde iletiler bıraktı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap