1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Evliliği ihanet yüzünden biten Tamer Karadağlı: Kızcağız çok zor şeyler yaşadı!

Evliliği ihanet yüzünden biten Tamer Karadağlı: Kızcağız çok zor şeyler yaşadı!
0

Tamer Karadağlı, ‘Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece’ programına konuk oldu. 56 yaşındaki oyuncu, yıllar evvel aldattığı için boşandığı meslektaşı Dilek Balkan’la ayrılık süreci hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

“ARZU OTURDUĞUM MESKENİN KARŞISINA TAŞINDI”

Arzu Balkan ile biten evliliğinden Zeyno isminde bir kızı olan Karadağlı, “Boşandıktan sonra kızının yetiştirilmesinde baba olarak eksik kaldığını hissediyor musun?” sorusuna, “Boşandıktan sonra hiçbir vakit farklı kalmadık. Ben diğer konuta çıktım, Dilek da benim oturduğum meskenin karşısına taşındı. Daima kızımla ilgilendim. Arzu’yla olan ferdî sorunlarımız farklı, ebeveyn olmak farklı. O mevzuda ikimiz de taviz vermedik. Çocuğun ne kadar yanında olursam olayım, onu yeniden anne büyütüyor” karşılığını verdi.

“HESAP SORDU VE BOŞADI”

Çocuklar Duymasın’un Haluk’u, “Arzu senin ihanetini affetti mi?” sorusu üzerine şu tabirleri kullandı:

Bilmiyorum, Arzu’ya bunu sormadım. Tahminen de içten içe hiç affetmemiştir. Kızcağız o vakitler çok sıkıntı şeyler yaşadı. Onu inkâr etmek mümkün değil. Yaşadığım şeylerin sorumluluğunu aldım ve bedelini ödedim. Bana karım dışında kimse hesap soramaz. O da hesap sordu ve boşadı. Bunun sonuçlarına da katlandım. Herkes yaşadığı şeyin bedelini ödeyecek.

“ÇOK BÜYÜK İKİYÜZLÜLÜK OLUR”

“Eski eşiniz tekrar evlenmek istese tutumun ne olur?” sorusuna ise Tamer Karadağlı, “Arzu doğal ki evlenebilir, biz boşanalı 16 sene oldu. Arzu’nun hayatına karışmam kelam konusu değil. Yeni ayrıldığımızda da değildi esasen. Bu çok büyük bir ikiyüzlülük olur. Benim boşanma halim aslında muhakkaktı. Benim Arzu’ya hesap sorma hakkım yok. Dilek çok akıllıdır, biriyle evlenmeye karar verdiyse bu doğrudur” karşılığını verdi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap