1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Erkan Kolçak Köstendil’den ‘Zekeriyaköy’e taşındığı’ iddiasına yanıt!

Erkan Kolçak Köstendil’den ‘Zekeriyaköy’e taşındığı’ iddiasına yanıt!
0

Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun, 2018 yılında Antalya Adrasan Olimpos’ta düzenlenen şenlik konseptindeki düğün merasimi ile evlenmişti. Oyuncu çift, 2020 yılının Temmuz ayında da oğulları Marsel’i kucaklarına almışlardı.

”İNSAN KENDİNİ DEĞERLİ HİSSEDİYOR”

Erkan Kolçak Köstendil, geçtiğimiz haftalarda kendisi üzere oyuncu olan eşi Cansu Tosun ile Emirgan’da görüntülenmişti. Arkadaşlarıyla buluştuğunu söyleyen çiftten Köstendil, basın mensuplarının ağır ilgisiyle karşılaşınca, “Bu kadar kalabalığa insan kendini değerli hissediyor” demişti.

”BİR TANE SİNEMA PROJEMİZ VAR”

Yazı çalışarak geçireceğini belirten oyuncu, “Tiyatro oyunu olağanüstü geçiyor. Altıncı dönemdeyiz, ilgi hayli devam edeceğiz. Bir tane sinema projemiz var, bir tane de çekilmiş olan var, yayınlanmasını bekliyoruz” halinde konuşmuştu.

“MARSEL’İN FUTBOLA YETENEĞİ VAR”

Üç yaşındaki oğlu Marsel’in kendisi üzere futbola büyük ilgisinin olduğunu lisana getiren ünlü isim, “Galatasaray Sarıyer futbol okulu var. Olağanda beş yaş altını almıyorlar ancak bir antrenmana götürdük, hoca da ‘Gelsin’ dedi. ‘Ankara Messi’ diye diye top sürüyor. Yeteneği de var sanırım. Yedi yaşındaki arkadaşları ile egzersizi tamamlıyor” sözlerini kullanmıştı.

Son olarak; Köstendil ile Tosun çifti, kentin kalabalığından sıkıldıkları ve oğullarının rahatını düşündükleri için Zekeriyaköy’de kirası 50 bin TL olan bahçeli bir meskene taşındıkları teziyle gündeme gelmişti. 

”CİHANGİR’DEN TAŞINALI 5 YIL OLDU”

Erkan Kolçak Köstendil, Cihangir’de objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, ”Hakkımda haberler var kentten kaçıp Zekeriyaköy’e taşındığıma dair. Bu haberler gerçek değil. Ben Cihangir’den taşınalı beş yıl oldu lakin diğer bir yere taşındım” dedi.

”RUSYA’DA DÜZENLENECEK FUTBOL TURNUVASINA DAVETLİYİM”

Son periyotta neler yaptığından da bahseden Köstendil, ”Rusya’da düzenlenecek olan bir futbol turnuvasına davetliyim. Üç profesyonel oyuncu var. Geri kalanların sanatkarlardan oluşacağı bir turnuva olacak. Ben de katılıyorum, çok heyecanlıyım. İzleyicilere naklen yayın yapılacak” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap