1. Anasayfa
  2. Magazin

Erkan Kolçak Köstendil: Ünlüler sapıtsın inşallah

Erkan Kolçak Köstendil: Ünlüler sapıtsın inşallah
0

Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun, 2018 yılında Antalya Adrasan Olimpos’ta düzenlenen şenlik konseptindeki düğün merasimi ile evlenmişti. Oyuncu çift, 2020 yılının Temmuz ayında da oğulları Marsel’i kucaklarına almışlardı.

Köstendil ile Tosun çifti, kentin kalabalığından sıkıldıkları ve oğullarının rahatını düşündükleri için Zekeriyaköy’de kirası 50 bin TL olan bahçeli bir konuta taşındıkları teziyle gündeme gelmişti.

”CİHANGİR’DEN TAŞINALI 5 YIL OLDU”

Geçtiğimiz günlerde Cihangir’de görüntülenen oyuncu, Zekeriyaköy’e taşındıkları tezi karşısında şunları söylemişti:

Hakkımda haberler var kentten kaçıp Zekeriyaköy’e taşındığıma dair. Bu haberler gerçek değil. Ben Cihangir’den taşınalı beş yıl oldu lakin diğer bir yere taşındım.

”RUSYA’DA DÜZENLENECEK FUTBOL TURNUVASINA DAVETLİYİM”

Son devirde neler yaptığından da bahseden Köstendil, ”Rusya’da düzenlenecek olan bir futbol turnuvasına davetliyim. Üç profesyonel oyuncu var. Geri kalanların sanatkarlardan oluşacağı bir turnuva olacak. Ben de katılıyorum, çok heyecanlıyım. İzleyicilere naklen yayın yapılacak” açıklamasında bulunmuştu.

”YENİ NELER YAPABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUZ”

Erkan Kolçak Köstendil, evvelki gün sette çalışan arkadaşları ile birlikte Cihangir’de kameralara yansıdı. Ünlü oyuncu, gazetecilere bir arkadaşı ile el ele poz verdi. Köstendil, arkadaşına takılarak; ”Kalıba baksanıza, dövmek istese döver beni. Beni dövmesin diye tek plan bütün sinemaları çekmeye çalışıyorum. Latife bir yana arkadaşlarımız ile oturuyoruz. Yeni neler yapabiliriz diye düşünüyoruz. Daima bir ortaya geliyoruz zira onlarla çalıştığımız vakit her şey çok kolay oluyor” dedi.

”İNŞALLAH ŞAMPİYON OLUP GELECEĞİZ”

Bir turnuvaya davetli olduğunu ve Rusya’ya gideceğini söyleyen Köstendil, ”Oranın devlet televizyonu turnuvayı canlı yayınlayacakmış. Üç eski futbolcunun ve sanatkarların olduğu bir takım olacak sanırım. Bundan üç sene evvel de katılmıştık. İnşallah şampiyon olup geleceğiz. Sonuçta ulusal bir forma. Daima bir arada Cihangir’de cins atacağız. Nejat İşler ile turlarız burada kupayla. Biz bize yeteriz aslında. Sizlere kolay gelsin, ünlüler sapıtsın inşallah. Size de iş olsun” diyerek kahkaha attı ve gazeteciler ile şakalaştı.

Erkan Kolçak Köstendil, daha sonra arkadaşları ile birlikte oturmaya devam etti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir