1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Enis Arıkan, Ezgi Mola’nın nikahından yeni kareler paylaştı!

Enis Arıkan, Ezgi Mola’nın nikahından yeni kareler paylaştı!
0

Uzan vakittir işletmeci Mustafa Aksakallı ile memnun bir bağı olan ve koronavirüs salgınından evvel düğün hazırlıkları yapan Ezgi Mola, pandemi nedeniyle evlilik planlarını ertelemişti.

EVLENDİLER!

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta ise muratlarına ererek aile ortasında gerçekleşen bir merasimle dünyaevine girdi. Mola ve Aksakallı’nın sade nikâh merasimlerine aile ve yakın dostlarından oluşan 14 kişinin katıldığı öğrenildi.

İkilinin nikah şahitliğini; eski futbolcu Sinan Engin, Aksakallı’nın yakın arkadaşı olan işletmeci Oğulcan Engin ve Mola’nın yakın arkadaşı Enis Arıkan yaptı.

GELİNLİKLİ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Müjdeli haberi gelinlikli fotoğrafını Instagram sayfasından duyurarak paylaşan Ezgi Mola’ya, beğeni ve yorum yağdı. Hoş oyuncunun gelinliği, Özgür Masur tarafından tasarlandı.

Nikah sonrası yakın arkadaşının nikahında çektiği fotoğrafları, “Sizce ben gelini gölgede bırakmak için nikahta bembeyaz giyinmiş miyimdir?” notuyla yayınlayan Enis Arıkan’dan bir paylaşım daha geldi.

“ALLAH’IM SEN BİZE ENİS-EZGİ DOSTLUĞUNDAN VER”

Arıkan, 3.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından Mola’nın nikah merasiminden yeni fotoğrafları, “Tek hayalim senin önüne geçmekti. Fakat birtakım hoşlukların önüne geçilmiyormuş” bildirisiyle yayınladı.

Ünlü oyuncunun beyaz kalp emojisi de eklediği, kısa müddette 200 bine yakın beğeni alan gönderisine; “Allah’ım sen bize Enis-Ezgi dostluğundan ver”, “Ya sizin milleti ‘evlendik’ diye trollediğiniz günler vardı, hey gidi” ve “Arkadaşlığınız daim olsun” üzere yüzlerce yorum yapıldı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap