1. Anasayfa
  2. Magazin

Emina Jahovic: O zaman çok küçüktüm, Türkçe bilmiyordum

Emina Jahovic: O zaman çok küçüktüm, Türkçe bilmiyordum
0

Mustafa Sandal ile 2008 yılında dünyaevine giren, iki çocukları olmasına karşın 2018’de evliliğini sonlandıran Emina Jahovic; evvelki haftalarda oğulları Yaman (14) ve Yavuz (11) ile İstanbul Havalimanı’nda objektiflere yansımıştı. Çocukları ile Maldivler tatilinden gelen Jahovic, basın mensuplarını karşısında görünce şaşırmıştı.

Ünlü müzikçi, “Tatilde yanınızda bir de beyefendi varmış. Sevgiliniz miydi?” sorusuna, “Öyle bir şey yok. Ben çocuklarımla tatil yaptım ve geri döndüm. Çocukların yanına bu türlü şeyler sormayın lütfen” cevabını vermişti.

“ABİ BU TÜRLÜ ŞEYLER SORMAYIN”

Emina Jahovic’in oğlu Yaman Sandal da, “Abi bu türlü şeyler sormayın ya” diyerek, gazetecilerden ricada bulunmuştu. Müzikçi ve oğulları, daha sonra otoparka giderek araçları ile havalimanından ayrılmıştı.

GAZETECİLERİN SORULARI KARŞISINDA SİNİRLENDİ!

Jahovic, sonrasında çocukları Yaman ve Yavuz ile alışveriş cinsindeyken kameralara yansımıştı. Bir mağazadan ayakkabı alan müzikçi, çıkışta gazetecilerin sorularıyla karşılaşınca sonlanmıştı.

Ünlü isim, basın mensuplarının; “Emina Hanım, geçtiğimiz günlerde finansçı Daniel Suntay ile aşk yaşadığınız haberleri çıktı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?” sorusunun iki defa sorulması üzerine; “Ben artık burada güvenlik ile dolaşmak zorunda kalacağım! Haberlerle ilgili de diyecek bir şeyim yok” diyerek, bağlantısı hakkında konuşmamıştı.

“ÇOK TATLISINIZ”

Emina Jahovic, son olarak evvelki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı. Toplantıya yetiştiğini söyleyen Jahovic’e, bayram tatilini sevgilisi Ljubomir Dorontic’le Maldiv’lerde geçirdiği savları sorulunca; “Efendim?” deyip kahkaha atan ünlü isim şöyle konuştu:

Çok tatlısınız, kolay gelsin. Anlamadım ancak ne söylüyorsunuz, ne konuşuyorsunuz? Haberim yok.

Çıkan haberleri net bir lisanla yalanlayan Jahovic, “Öyle bir şey olsa yanımda olurdu, değil mi?” formunda açıklama yaptı.

“BİRAZ ERKEN”

Eski eşi Mustafa Sandal’ın oğlu Yaman için açtığı ayakkabı dükkanı sorulan müzikçi, “Ayakkabıları Yaman tasarlamıyor. Girişimcilik için bir adım attı. Bakalım nasıl olacak? Benim şahsi fikrim biraz erken olduğu istikametinde ama” karşılığını verdi.

Mağazayı ziyaret etmediğini söyleyen Emina Jahovic, “Tabi ki, gidip ziyaret etmeyi düşünüyorum. Oğlum annesinden her türlü takviye görecek” diye konuştu.

“TÜRKİYE’DE ANNELİK YAPIYORUM”

Uzun mühletten sonra 1 Haziran’da Sırbistan’da konser vereceğini söyleyen Jahovic, “Çok heyecanlıyım. Gidip provalar yapacağım. Balkanlarda sahne alıyorum ben, Türkiye’de düşünmüyorum. Ben burada annelik yapıyorum, öteki bir şey yapmıyorum” dedi.

Dizi geçmişi de olan Emina Jahovic, “Tekrardan ekranlarda olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “O vakit çok küçüktüm, Türkiye’ye yeni gelmiştim, Türkçe bilmiyordum. Zorlanıyordum. Hoş bir şey olursa tahminen. Setleri özledim, hoş şeyler. Ben müzisyenim, sahneleri daha çok özlüyorum” biçiminde cevap verdi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir