1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ece Ronay ile Mehmet Bilir’in evliliği tek celsede bitti!

Ece Ronay ile Mehmet Bilir’in evliliği tek celsede bitti!
0

Karpuz’ isimli müziği ile tanınan olan Tiktok fenomeni Ece Ronay, geçtiğimiz yıl ocak ayında 2.5 aylık gebeyken Mehmet Bilir’le hayatını birleştirmişti. Temmuz ayında bebekleri Miran’ın doğumuyla anne ve baba olma memnunluğu yaşayan çift, bir yıllık evliliğin akabinde 2023 yılının başlarında boşanma kararı almıştı.

“MEHMET BİREYİNİ BOŞUYORUM”

Sosyal medya hesabından açıklama yayınlayan Ronay, “Mehmet bireyini boşuyorum. Bundan sonraki hayatında da muvaffakiyetler diliyorum. Kimi şeylerden çok sıkıldım. Bu süreçte etkin olmayabilirim kusura bakmayın. Bir müddet baş dinlemek istiyorum, Diyarbakır’a gideceğim” sözlerini kullanmıştı.

Fenomen, bir öteki Instagram gönderisinde ise “Onun için tek temennim bundan sonra başına peruk takıp, istediği üzere yönlendirebileceği bir organik köy tavuğuyla birlikte olması” halinde göndermeli bir bildiri yazmıştı.

DURUŞMAYA BAŞKA ARAÇLARLA GELDİLER

Bugün Gebze 1’inci Aile Mahkemesi’ne farklı başka araçlarla gelen çift, yaklaşık 20 dakika süren duruşmanın akabinde mutabakatlı olarak boşandı.

Duruşma çıkışında adliye koridorunda boşandığı Mehmet Bilir ile tokalaşan Ronay, daha sonra avukatı Oğuzhan Yeni ile birlikte adliyeden ayrıldı.

“HAKKIMIZDA İYİSİ OLSUN”

Adliye binası önünde açıklama yapan Ece Ronay, “Söyleyecek çok fazla bir şey yok, mutabakatlı olarak boşandık. Hakkımızda güzeli olsun. Bir çocuğumuz var biliyorsunuz, çocuğumuz için en güzeli oldu diye düşünüyorum” diye konuştu.

Ece Ronay ve Mehmet Bilir’in birbirlerinden nafaka yahut mal paylaşımında rastgele bir talepleri bulunmadığı ve çocukları Miran’ın velayetinin annesi Ece Ronay’da kalacağı öğrenildi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap