1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ebru Şallı’dan TikTok uyarısı! ‘Annelere çok iş düşüyor’

Ebru Şallı’dan TikTok uyarısı! ‘Annelere çok iş düşüyor’
0

Ünlü model Ebru Şallı, evvelki gün katıldığı bir davette objektiflere yansıdı. Basın mensuplarıyla bir ortaya gelerek toplumsal medyanın yorucu bir yer olduğunu fakat dozunda kullanmaktan yana olduğunu anlatan Şallı, şöyle konuştu:

Yorucu bir yer orası ben çok takmıyorum. Çok da inceleyip bakamıyorum, bana nazaran çok eğlenceli değil, hatta sıkılıyorum.

“DÜNYAYA AYAK UYDURUYORUZ”

Sözlerine, “Biz ünlüler orada olmalıyız” halinde devam eden ünlü isim; “İşimizi, gücümüzü vakit zaman özel hayatımızı dozunda paylaşmak zorundayız. Olağan dünyaya ayak uyduruyoruz” diye konuştu.

“ÇOCUKLAR İÇİN YANLIŞSIZ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Sosyal medyadaki Tiktok üzere uygulamaların küçük çocuklar üzerinde olumsuz tesirleri olduğunu söyleyen 46 yaşındaki Ebru Şallı, bu mevzuda annelere ikazda bulunarak şu sözleri kullandı:

Çocuklar için o Tiktok’ların falan yanlışsız olmadığını düşünüyorum. Zira orada mevti, şiddeti öğreniyor. Makus şeyler; sigara, alkol, bir çocuğun görmemesi gereken şeyler var.

“SOSYAL MEDYA YASAĞI YAPMALARI LAZIM”

“Yine cinsellik, küfür, çıplaklık üzere bir çocuk için uygunsuz bir kadro imajlar var orada. Benim oğlum büyüdü fakat çok dozunda kullanıyor, hiç toplumsal medya ile alakası yok, kitap okuyan, atlet bir genç” diyen model, kelamlarını; “Annelere çok iş düşüyor ve toplumsal medya yasağı yapmaları lazım” halinde noktaladı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap