1. Anasayfa
  2. Magazin

‘Dönence’ için yelken dersi alan Caner Topçu: Yeni bir hobiye sahip oldum

‘Dönence’ için yelken dersi alan Caner Topçu: Yeni bir hobiye sahip oldum
0

İzmir Foça’nın tarihi ve bozulmamış eşsiz tabiatı ile ekranda görsel bir şölen yaşatacak olan Dönence’nin Özgür’ü Caner Topçu rolü için yelken dersi aldı.

Yelken eğitimini hayatında birinci kere aldığını söyleyen oyuncu: “Eğitiminin teoride çok güç olduğunu düşündüm. Suya birinci çıktığımda çok fazla rüzgâr olduğundan denetim edemedim ve düşüp tekrar yelkene bindim. Mantığı biraz kavradıktan sonra rüzgârı ve tekneyi denetim etmeyi başardım. Şiddetli rüzgarlarda karar verme yeteneğimi geliştirdim. Açık denizde ise tek başıma bunun çabasını vermek bana ekstra heyecan kattı. Hayatımda yeni bir hobiye sahip oldum” dedi.

CANNES ÖDÜLLÜ DİZİ

Dönence, Cannes’dan mükafatla dönen “Exceptional” isimli dizinin uyarlaması… İsrail formatlı, özgün ismi “Exceptional” olan dizi farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa’da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görüldü. 

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın yaptığı Dönence’nin direktör koltuğunda Kerem Çakıroğlu otururken, senaryosunu ise Nuray Uslu kaleme alıyor. Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu takımında ise Didem İnselel, Emre Kınay, İdeal Hilal Çiftçi, Ogün Kaptanoğlu, Can Kızıltuğ, Alara Bozbey, Tabiat Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz ve Edanur Gülbudak üzere başarılı isimler yer alıyor.

Duygu dolu öyküsüyle, merakla beklenen Dönence yakında Kanal D’de.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir