1. Anasayfa
  2. Magazin

Didem Kınalı: Bazen ‘zengin bir koca bulup rahat mı etsem?’ diye düşünüyorum!

Didem Kınalı: Bazen ‘zengin bir koca bulup rahat mı etsem?’ diye düşünüyorum!
0

Oryantallikten solistliği geçiş yapan Didem Kınalı, doğum günü olan 6 Haziran’da yeni single çalışması ‘Vay Be’yi müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

“SESİ OLAN DA OLMAYAN DA MÜZİK SÖYLÜYOR”

Önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takılan Kınalı, Yıldız Tilbe müziği olan Vay Be’nin çıkış tarihi için sabırsızlandığını söyledi: Sesi olan da olmayan da müzik söylüyor toplulukta. Çok heyecanlı olsam da ses konusunda kendime güveniyorum. Büyük ustaların onayını alarak bu işe soyundum açıkçası.

“BÜLENT SERTTAŞ’A KIRGINLIĞIM YOK”

Şarkıcı Bülent Serttaş’la yaşadığı tansiyon hatırlatılan ünlü oryantal, “Aynı sahnede teklif alsanız çıkar mısınız? Kırgınlığınız var mı?” sorusuna, “Hiçbir kırgınlığım yok. Biçimimiz çok farklı olsa da çıkarım doğal sahneye. Kin tutan bir insan değilim” karşılığını verdi.

‘İbo Show’ programının Ocak 2021’de yayınlanan kısmına konuk olan Bülent Serttaş’ın, oryantal Didem Kınalı dans ederken bakışlarını kaçırması çok konuşulmuştu.

“BENİM BAŞIMDA VARLIKLI PROFİLİ YAKIŞIKSIZ VE KİLOLU”

Didem Kınalı, aşk hayatının sorulması üzerine, “2.5 yıldır hayatımda kimse yok. Bazen düşünüyorum da yıllar geçiyor, ‘şöyle güçlü bir koca bulup, rahat mı etsem?’ diye. Sonra diyorum ki bu işler bana nazaran değil. Millet varlıklı bir eş bularak bir yerlere geliyor, ben ne yaptıysam bir başıma yaptım ve tırnaklarımla bir yerlere geldim. Varlıklı profili ne yazık ki yakışıksız ve kilolu başımda. Benim hayatıma girecek kişi yeniden benim üzere yoksul olur kesin. Bana o denli hem varlıklı hem güzel birisi denk gelmez. Baht bu manada yüzüme hiç gülmedi” sözlerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir