1. Anasayfa
  2. Magazin

Demet Özdemir’in, eski eşi Oğuzhan Koç’un evine neden gittiği ortaya çıktı!

Demet Özdemir’in, eski eşi Oğuzhan Koç’un evine neden gittiği ortaya çıktı!
0

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde hayatlarını birleştirmişti. Haklarında ayrılık savları çıkan ikili, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile haberleri doğrulamıştı.

“BOŞANMA KARARI ALDIĞIMIZ DOĞRUDUR”

Özdemir ve Koç, kısa vadeli evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını şu sözlerle duyurmuştu:

Evliliğimizi bir müddettir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı hürmet ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas biçimde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

“KALAN EŞYALARIMI ALDIM”

Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç’un konutundan çıkarken görüntülendi. Hoş oyuncu, kapıda kendisini bekleyen basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

Ünlü isim, kalan eşyalarını almak için meskene geldiğini söyledi. Elindeki kağıtlarla dikkat çeken Özdemir, “Birkaç eşyam kalmıştı onları aldım. Motamot prosedürler vardı” demekle yetindi.

“BUNLARI ANLATACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORSUN HERHALDE”

Demet Özdemir, “Bir saattir içeridesiniz. Oğuzhan Bey’le neler konuştunuz?” sorusuna ise “Saçmalama bunları anlatacağımı düşünmüyorsun herhalde” karşılığını verdi.

“OĞUZHAN TELEFON AÇMIŞ”

Bugün 2. Sayfa’nın canlı yayınında eski eşlerin neden görüştüğüne dair ayrıntılar gündeme geldi. Sunucu Gülşen Yüksel konuşmasında “Demet’in o gün müsaade günüydü, Levent’te dans stüdyosundayken Oğuzhan telefon açmış ‘gel bir kahve içelim’ demiş. Demet de teklifi kabul etmiş esasen kanlı bıçaklı değiller. Sohbet sırasında da küçük bir gerginlik olmuş ancak tatlıya bağlanmış. Demet mukavele ve senaryolarını da almış” dedi.

Müge Dağıstanlı ise ikilinin boşanma öncesinde de adada kahve içtiklerini söyledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir