1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Demet Özdemir, Yunan Adaları’ndan ev aldı!

Demet Özdemir, Yunan Adaları’ndan ev aldı!
0

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde hayatlarını birleştirmişti. Haklarında ayrılık tezleri çıkan ikili, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile haberleri doğrulamıştı:

Evliliğimizi bir müddettir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı hürmet ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas halde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

TEK CELSEDE BİTTİ

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı. Eski eşler, Büyükada’da avukatları ile birlikte katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmemişti.

SOLUĞU TATİLDE ALDI

Oyuncu, boşanma sonrası soluğu tatilde aldı. Tatil pozlarıyla dikkat çeken Demet Özdemir artık de yaptığı yatırımla gündemde.

BOŞANMA İKRAMI EV!

Son olarak bir markanın yüzü olan Demet Özdemir, son reklam sinemasını çektikten sonra kendine hoş bir ayrılık ikramı aldı. Reklam sinemasından kazandığı paranın üstüne biraz da kendisi ekleme yaparak Yunan Adaları’ndan 1 milyon euro ile mesken sahibi olan Özdemir yatırımıyla toplumsal medyada gündem oldu.

‘VATANDAŞLIK ALACAK’ İDDİASI

Magazin Burada’nın haberine nazaran ünlü oyuncu, ayrıyeten Yunanistan’daki konutu argümanlara nazaran vatandaşlık almaya hazırlandığı için satın aldı. 

Yazar Hakkında

Yorum Yap