1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Demet Özdemir sezonu açtı! Bikinili pozlarına yorum yağdı

Demet Özdemir sezonu açtı! Bikinili pozlarına yorum yağdı
0

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde hayatlarını birleştirmişti. Haklarında ayrılık savları çıkan ikili, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile haberleri doğrulamıştı:

Evliliğimizi bir müddettir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı hürmet ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas formda yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

TEK CELSEDE BİTTİ

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı. Eski eşler, Büyükada’da avukatları ile birlikte katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmemişti.

SEZONU AÇTI

Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, son olarak başrolünde yer aldığı ‘Adım Farah’ dizisinin dönem finali yapmasıyla yazı getirdi.

Sezonu açan 31 yaşındaki hoş oyuncu, bikinili pozlarını peş peşe 15.9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştı.

“YAZ GELMİŞ DEMEKTİR”

Ünlü ismin kısa müddette 400 binden fazla beğeni alan gönderisine; “Yaz geldi postu”, “Demet tatil fotoğrafı paylaştığında yaz gelmiş demektir” ve “Yaz hoşu dönemi açtı” üzere binlerce yorum yapıldı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap