1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un evinden çıkarken görüntülendi!

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un evinden çıkarken görüntülendi!
0

28 Ağustos 2022 tarihinde dünyaevine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, toplumsal medyada aşk pozları verirken sürpriz biçimde ayrılık kararı aldı. Ünlü çift, 8 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celsede boşandı. Eski eşler, Büyükada’da avukatları ile birlikte katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmedi.

“BU KADAR GÜRÜLTÜYE GEREK YOK”

10 dakika süren duruşma sonrası adliyeden başka ayrı çıkış yapan ikliliden Koç, “Gereken açıklamaları yapmıştık, siz de gereken şeyleri biliyorsunuz. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

Oğuzhan’dan beş dakika sonra çıkan Özdemir ise “Arkadaşlar teşekkür ederim, bir açıklama yapmayacağım. Bu kadar gürültüye gerek yok” biçiminde konuştu.

“KALAN EŞYALARIMI ALDIM”

Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, dün Oğuzhan Koç’un konutundan çıkarken görüntülendi. Hoş oyuncu, kapıda kendisini bekleyen basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

Magazin Tadı tarafından görüntülenen ünlü isim, kalan eşyalarını almak için konuta geldiğini söyledi. Elindeki kağıtlarla dikkat çeken Özdemir, “Birkaç eşyam kalmıştı onları aldım. Motamot prosedürler vardı” demekle yetindi.

“BUNLARI ANLATACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORSUN HERHALDE”

Demet Özdemir, “Bir saattir içeridesiniz. Oğuzhan Bey’le neler konuştunuz?” sorusuna ise “Saçmalama bunları anlatacağımı düşünmüyorsun herhalde” karşılığını verdi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap