1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Demet Özdemir bikinili pozunu paylaştı, Umut Evirgen’den yorum gecikmedi!

Demet Özdemir bikinili pozunu paylaştı, Umut Evirgen’den yorum gecikmedi!
0

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde hayatlarını birleştirmişti. Haklarında ayrılık tezleri çıkan ikili, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile haberleri doğrulamıştı:

Evliliğimizi bir müddettir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı hürmet ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas halde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

TEK CELSEDE BİTTİ

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı. Eski eşler, Büyükada’da avukatları ile birlikte katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmemişti.

UMUT EVİRGEN’DEN YAKIN TAKİP

Daha evvel Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya ve Farah Zeynep Abdullah üzere birbirinden ünlü isimlerle ismi anılan işletmeci ve direktör Umut Evirgen; boşanmanın akabinde Demet Özdemir’i takibe almıştı. Özdemir de Evirgen’e karşı bir atak yaptı ve o da takibe geri dönmüştü.

SEZONU AÇTI

Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, başrolünde yer aldığı ‘Adım Farah’ dizisinin dönem finali yapmasıyla ise geçtiğimiz günlerde dönemi açarak yazı getirmişti.

BİKİNİLİ POZUNA BEĞENİ YAĞDI

31 yaşındaki hoş oyuncu, son olarak 15.9 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla isminden kelam ettirdi.

Leopar desenli bikinisiyle havuzda poz veren ünlü isim, kısa müddette 166 bin beğeniye ulaştı. Mavi kalp emojisiyle yayınladığı gönderisine, hayranlarından; “Her gün daha da güzelleşiyorsun”, “Tüm medyayı kalbinden vurdun şu anda” ve “Ateş üzere yaktın geçtin maşallah” üzere yorumlar alan Özdemir’e, bir bildiri da Umut Evirgen’den geldi.

EVİRGEN’İN YORUMU OLAY OLDU

Geçtiğimiz ay toplumsal medyadan takipleşmeye başlayan ikiliden Evirgen, oyuncunun bu pozuna kayıtsız kalamayarak; “Sana helal olsun” yazdı.

Önceki günlerde de eski aşklarından Serenay Sarıkaya’ya yorum yapan ve Tuba Büyüküstün’ün fotoğrafını beğenen Evirgen’in bu atağı, toplumsal medyada büyük ilgi gördü.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap