1. Anasayfa
  2. Magazin

Danny Masterson, 30 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya

Danny Masterson, 30 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya
0

Komedi dizisi ”That ’70s Show”daki ‘Steve Hyde’ rolü ile tanınan oyuncu Danny Masterson, tutuklandı. 2001 ve 2003 yılları ortasında üç bayana cinsel istismarla suçlanan Masterson, mahkeme heyeti tarafından iki bayana cinsel istismardan hatalı bulundu.

DailyStar’da yer alan habere nazaran; Mahkeme heyeti, Masterson’ı suçlayan iki bayanı haklı bulurken, oyuncunun uzun müddettir birlikte olduğu kız arkadaşı tarafından yapılan emsal argümanlar hakkında ise bir karara varamadı.

MAHKEMEDE TABİR VERMEDİ

Oyuncu, rastgele bir uyuşturucu unsur kullanmakla suçlanmadı ve iddiayı destekleyecek bir toksikolojik ispat bulunmadı. Masterson, mahkemede söz vermedi ve avukatları şahit çağırmadı.

30 YIL MAHPUS CEZASIYLA KARŞI KARŞIYA

Yargılamalar boyunca özgür kaldıktan sonra mahkemeden kelepçeli olarak çıkarılan ünlü oyuncu, şayet karar katılaşırsa 30 yıla kadar mahpus cezası alabilir.

Suçlamalar, Masterson’ın mesleğinin tepesinde olduğu, 1998’den 2006’ya kadar ”Ashton Kutcher”, ”Mila Kunis” ve ”Topher Grace”in de yer aldığı ”That ’70s Show”da rol aldığı bir periyoda dayanıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir