1. Anasayfa
  2. Magazin

CZN Burak, bir yıl içinde aynı kişi için iki vefat haberi duyurdu

CZN Burak, bir yıl içinde aynı kişi için iki vefat haberi duyurdu
0

Burak Özdemir’in 12 ay ortayla tıpkı kişi hakkında vefat paylaşımı yapmasının nedeni anlaşılamadı. Özdemir, 15 Mayıs 2022’de yaptığı görüntülü paylaşımla Fenomen Latif’in hayatını kaybettiğini “Melek Latif kardeşim Allah, rahmet eylesin” cümlesiyle duyurmuştu.

AYNI CÜMLEYLE DUYURDU 

Burak Özdemir, 24 Mayıs 2023’te fenomen Latif’in vefat haberini yeni bir görüntü paylaşımıyla duyurdu ve üstelik birebir cümleyle:

Melek Latif kardeşim Allah, rahmet eylesin.

YARDIMLARIYLA İSMİNDEN KELAM ETTİRDİ

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki zelzelelerin akabinde en çok yardım eden isimlerden biri de CZN Burak olmuştu. Daha evvel Ronaldinho ve Messi’nin imzalı formalarını depremzedeler için açık artırmaya çıkaran ve elde edilen geliri muhtaçlık sahibi vatandaşlar için bağışlayan ünlü fenomen, Osmaniye’deki Fatma teyzenin hasar gören meskenini tadilata sokmuştu.

EVİ KENDİ ELLERİYLE TEMİZLEDİ

Fatma teyzenin hasar gören konutunu torunlarıyla birlikte temizleyen ünlü şef, konutun şu anki halini; ”Fatma teyzemizin meskenini yeniledik. Torunları ile bir arada temizliyoruz. Son halini yakında sizlerle paylaşacağız. Teşekkür ederiz” notuyla yayınlamıştı.

 

İlginizi Çekebilir
kanal-dye-iki-odul-7bewpR8y.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir