1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Cinsiyet değiştiren Elliot Page’den gizli ilişki itirafı

Cinsiyet değiştiren Elliot Page’den gizli ilişki itirafı
0

‘The Umbrella Academy’ isimli dizide rol alan oyuncu Ellen Page, 2014 tarihinde Las Vegas’ta gerçekleştirilen bir LGBT gençlik konferansında “Saklanmaktan yoruldum” açıklamasını yapmıştı. Akabinde eşcinsel olduğunu duyuran Page, artık ‘Elliot’ ismini kullanacağını belirterek, trans birey olduğunu duyurmuştu.

TIME’A KAPAK OLDU

Kısa bir müddet sonra TIME Mecmuası’na de kapak olan Elliot Page, “Bunu yazdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Burada olduğum için. Hayatımda bu noktaya ulaştığım için. Bu seyahatte beni destekleyen inanılmaz insanlara karşı büyük bir minnettarlık duyuyorum. Asıl benliğimi sürdürmek için nihayet kim olduğumu sevmenin ne kadar harikulâde hissettirdiğini tabir edemem. Trans topluluğundaki pek çok şahıstan sonsuz ilham aldım. Yüreğiniz, cömertliğiniz ve bu dünyayı daha kapsayıcı ve şefkatli bir yer haline getirmek için durmaksızın çalıştığınız için teşekkür ederiz. Elimden gelen her türlü takviyesi sunacağım, daha sevgi dolu ve eşit bir toplum için çabalamaya devam edeceğim” sözlerini kullanmıştı.

“İKİ ŞAHSA AŞIKTI”

36 yaşındaki yıldız, anı kitabı “Pageboy”da yıllar evvelki münasebeti hakkında çarpıcı bir açıklama yaptı. 40 yaşındaki Kate Mara ile “X-Men: Days of Future”ı çekerken bir alaka yaşadıklarını kitabında anlattı. Page, o devirde Kate Mara’nın “iki bireye aşık olduğu”nu yazdı.

“HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM”

Elliot, Max Minghella’nın Kate Mara ile bağlarını keşfetmelerini desteklediğini söyledi. Bu, sır olarak saklanan alaka hakkında, Kate Mara’nın kendisine şöyle dediğini aktardı:

İki bireye aşık olabileceğimi hiç düşünmemiştim ve artık aşık olabileceğimi biliyorum.

2014 YILINDA KENDİ YOLLARINA GİTTİLER

Kate Mara ve Max Minghella, dört yıllık birlikteliğin akabinde 2014’te kendi yollarına gittiler. Mara, artık iki çocuk dünyaya getirdiği aktör Jamie Bell ile evli.

TACİZ İTİRAFI

Page, kitabında ünlü bir erkeğin de tacizine uğradığını açıkladı. Bir partide birinci sınıf bir aktör tarafından kelamlı akına uğradığını ve kendisine, “Sen eşcinsel değilsin. Sen yalnızca erkeklerden korkuyorsun. Eşcinsel olmadığını anlaman için seninle olacağım” dediğini aktardı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap