1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Cedi Osman’dan Ebru Şahin’e: Seni çok seviyorum

Cedi Osman’dan Ebru Şahin’e: Seni çok seviyorum
0

2020 yazında Alaçatı’da aşk yaşamaya başlayan Ebru Şahin ile Cedi Osman, memnun birlikteliklerinin akabinde hayatlarını birleştirme kararı almıştı. Kapadokya’da sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ diyen Ebru Şahin, 1 Temmuz’da Makedonya’nın Ohrid kentinde ünlü basketbolcuyla nikâh masasına oturmuştu. Yakın dostlarının ve aile fertlerinin katıldığı samimi bir merasimle evlenen ikilinin şahitliğini yakın dostlarından Abdullah Bulut ve Okan Can Yantır üstlenmişti.

ÇEŞME’DE DÜĞÜN YAPTILAR

Makedonya’da kıyılan resmi nikâhın akabinde Türkiye’ye gelen ünlü çiftin Çeşme’deki düğününe; sanat, sosyete ve spor topluluğundan tanınmış simalar katılmıştı. Merasimdeki temsili nikahı Acun Ilıcalı kıymıştı.

”İYİ Kİ DOĞDUN HER ŞEYİM”

Şimdilerde keyifli bir evlilik sürdüren çiftten Cedi Osman, eşinin yeni yaşını kutladı. 1.4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasında eşiyle siyah beyaz romantik karelerine yer veren Osman, paylaşımına, ”İyi ki doğdun her şeyim. Seni çok Seviyorum” notunu düştü. Eşinin binlerce yorum ve beğeni alan paylaşımına kayıtsız kalmayan Ebru Şahin de kalp ve dört yapraklı yonca emojisiyle yorumda bulundu.

İlginizi Çekebilir
tanitimi-yayinlandi-akAgaj2I.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap