1. Anasayfa
  2. Magazin

Cayrokopter kazası geçiren Melis Sandal: Mucize eseri kurtulduk!

Cayrokopter kazası geçiren Melis Sandal: Mucize eseri kurtulduk!
0

Muğla’da motor arızası nedeniyle tarlaya zarurî iniş yapan cayrokopterin ağaçlara çarpması sonucu yaralanan Melis Sandal (34) ile pilot Sinan Yılmaz (47), hastanedeki tedavilerinin akabinde taburcu edildi.

ZEYTİN AĞAÇLARINA ÇARPTI!

Kaza, dün saat 18.00 sıralarında Menteşe ilçesinin Zeytin Mahallesi, Hayıtlı mevkisinde meydana geldi. Ula’nın Akyaka Mahallesi’nden yolcusu Melis Sandal ile turistik seyahat maksadıyla havalanan Sinan Yılmaz’ın kullandığı cayrokopter, Gökova Körfezi üzerinde cins atarken bir mühlet sonra motor arızası meydana geldi. Yılmaz’ın tarlaya denetimli iniş yapmak istediği cayrokopter, zeytin ağaçlarına çarparak durabildi. Etraftakilerin ihbarı üzerine bölgeye jandarma ve sıhhat grupları sevk edildi.

Jandarma ile vatandaşlar tarafından cayrokopterden çıkarılan Sinan Yılmaz ve Melis Sandal, sıhhat takımlarınca yapılan birinci müdahalenin akabinde Muğla Eğitim- Araştırma Hastanesi’ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Şarkıcı Mustafa Sandal, eşinin kaza geçirmesi üzerine hastaneye gelerek, hekimlerden bilgi aldı. Sol elinde kırık olan Melis Sandal ve kazayı sıyrıklarla atlatan Sinan Yılmaz, bu sabaha karşı tedavileri tamamlanıp taburcu edildi.

“ALLAH BİZİ TÜM SEVENLERİMİZE BAĞIŞLADI”

Melis Sandal, kaza sonrası toplumsal medya hesabından sıhhat durumuna ait açıklama yaptı.

Çok şükür mucize yapıtı kurtulduk. Arayan soran geri dönemediğimiz herkese bilgi vermek istedim. Allah bizi ailelerimize ve tüm sevenlerimize bağışladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir