1. Anasayfa
  2. Magazin

Cannes Film Festivali’nde Harrison Ford ve eşi Calista Flockhart’ı ayırdılar!

Cannes Film Festivali’nde Harrison Ford ve eşi Calista Flockhart’ı ayırdılar!
0

‘Indiana Jones and the Dial of Destiny’ (Indiana Jones ve Mukadderat Kadranı), birinci defa Cannes Sinema Şenliği’nde seyirciyle buluştu. Steven Spielberg’ün yönetmediği serinin tek sineması olma özelliğini taşıyan imal, birinci gösteriminde dakilarca ayakta alkışlandı.

80 yaşında bir sefer daha kendisiyle özdeşleşen kahramana hayat veren Harrison Ford, gösterim sonrası gözyaşlarına hakim olamadı. ABD’li aktör, sahneye davet edildi ve Onursal Altın Palmiye Ödülü’ne layık görüldü.

CANNES’DA TERTİP HATASI!

Usta oyuncu, bu yıl 76’ncısı düzenlenen şenliğe, ‘Ally McBeal’ dizisindeki rolüyle hafızalarda yer eden eşi Calista Flockhart (58) ile katıldı. Ford’un son defa Indiana Jones olarak beyazperdede uzunluk gösterdiği sinemanın gösteriminde yaşanan tertip sorunu dikkatlerden kaçmadı.

Kırmızı halıda objektiflere el ele memnunluk pozları verdikten sonra salondaki yerlerine geçmek isteyen çift, bir sürprizle karşılaştı. Hakikaten şenlik organizatörlerinin yanlışı nedeniyle Flockhart ve Ford’un yerleri başkaydı. Galası yapılan sinemanın grubu ve varsa eşleri birebir sırada oturması gerekirken, ünlü çift ayrılmıştı. Flockhart, eşinin bir sıra gerisinde oturmak zorunda kaldı.

“HEMEN ARDIMDA OTURUYORSUN”

Dudak okuma uzmanlarına nazaran; Harrison Ford, minik bir tebessümle kendisine durumu anlatan eşine şaşkınlık içinde, “Sen çabucak gerimde oturuyorsun” dedi. Oyuncu çift, beklenmedik durum karşısında şaşkınlık yaşasa da belirlenen yerlerine oturup, galayı izledi.

“HAYALLERİMİ DESTEKLEDİĞİN İÇİN MİNNETTARIM”

Onursal Altın Palmiye Ödülü’nü kabul ederken duygusal anlar yaşayan dünyaca ünlü oyuncu, oyuncu eşi Calista Flockhart’a, “Tutkumu ve hayallerimi desteklediğin için minnettarım” kelamlarıyla teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir