1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Camdaki Kız’da Laz Kızı’nın intikamı ağır oldu! Hayri’yi bıçakladı

‘Camdaki Kız’da Laz Kızı’nın intikamı ağır oldu! Hayri’yi bıçakladı
0

Merve BARUT / Milliyet.com.tr – Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı, Kanal D’nin sevilen dizi ‘Camdaki Kız’ın heyecan dolu yeni kısmında; Hayri hamasetini topladı ve Laz Kızı’na aşık olduğunu sonunda Nalan’a itiraf etti. Hayri’nin ”Ben diğerine aşık oldum. Çok makûs tutuldum. Beni anladığını biliyorum. Yeniden görüşürüz. Eskisi üzere sık gelemem, sık sık görüşemeyiz. Bu kız birazcık tehlikeli. Sana bir şeyler yapmasından çok korkuyorum. Bir iki ay zımnî gelebilirim. Açık konuşuyorum sana. Senden ricam beni bir süre arama, yazma, ileti atma” formundaki kelamları karşısında Nalan hayatının şokunu yaşadı.

HAYRİ YAPTIKLARIYLA NALAN’IN PSİKOLOJİSİNİ BOZDU

Aradan geçen iki ayda Nalan’ın psikolojisi giderek berbatlaştı. Nalan tüm gün yemeden içmeden camın kenarında oturup Hayri’nin gelmesini beklemeye başladı. Laz Kızı, Kerim’e ayrılmak istediğini söyledi ve Hayri ile yeni bir hayata adım attı. Laz Kızı, Kerim’in konutundaki eşyalarını toplayıp Hayri ile birlikte yaşayacağı konut için hazırlık yapmaya başladı.

BİLLUR, NALAN İÇİN ENDİŞELENMEYE BAŞLADI

Nalan için endişelenen Billur, Hayri ile görüşüp Nalan’ı terapiye götürmesini söyledi. Sedat’ın gittiği psikoloğu Nalan için ayarladı. Nalan ile Sedat’ın karşılaşmaması için de tedbirini alan Billur, Nalan’ın randevusunu Sedat’ın randevusunun olmadığı güne aldı.

BİLLUR GEBE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Kendini makûs hisseden Billur, denetim için kan testi verdi. Tüm aile yemek yedikleri sırada Billur’u hekim aradı ve gebe olduğunu söyledi. Anne olacağını öğrenen Billur’un haberi paylaşmasıyla herkes büyük bir memnunluk yaşadı. Muzo eşine sarılıp ”Seni çok seviyorum” deyip sevinç gözyaşı döktü.

SEDAT, NALAN’I GÖRDÜ

Sedat tesadüfen psikiyatri merkezinin önünde Nalan’ı gördü ve ”Sen nasıl bu hale geldin? Ne oldu sana ya? Sen ne yaptın bu kıza da bu hale getirdin?” diye düşündü. Kalkıp Nalan’ın yanına gitmek istedi lakin gidemedi. O sırada terapiye gitmek istemeyen Nalan, kapının önünde Hayri ile konuşup ”Beni sen iyileştirebilirsin” dedi ve içeri girmeye ikna oldu.

LAZ KIZI, TÜRKAN’I TEHDİT ETTİ

 Laz Kızı, Türkan’ın kapısına gitti ve ”Yarın sizin boşanma davanız var. Bana bak, sen bir sinema çevirmeye kalk, Hayri’yi boşama o vakit bak gör ne iş açıyorum başına. Ayağını denk al. Yarın ben de geleceğim adliyeye. Kapının önünde buluşuruz, geç kalma erken gel” dedi. Hayri ile daha evvel boşanan ve Laz Kızı’ndan gerçeği saklayan Türkan’ın içini büyük kaygı kapladı. Laz Kızı’nın kendisine ve çocuklarına ziyan vereceğinden kaygı etti.

SEDAT, HAYRİ’NİN NALAN’I ALDATTIĞINI ÖĞRENDİ

Billur, Muzo’yla Nalan hakkında konuşurken tesadüfen Sedat her şeyi duydu. Billur, Muzo’ya Nalan’ın başına gelenleri açık açık anlattı ve ”Nalan hayatındaki en büyük hayal kırıklığüını yaşıyor. Daha büyük bir darbe alamazdı. Hayri ile iki yıldır ilgileri var. Hayri Nalan’ı el üstünde tutuyordu ancak artık Hayri Nalan’ı aldatıyormuş. İki ay evvel öğrenmiş. Kaldıramıyor bunu. Bu kızın yüzü hiç gülmedi hiç. Hayat gülümsemesine bile müsaade vermedi bu kızın” dedi. Duydukları karşısında Sedat ise büyük bir öfke patlaması yaşadı.

KERİM, LAZ KIZI’NDAN HER ŞEYİNİ GERİ ALDI

Laz Kızı tam konuttan çıkacakken Kerim meskene geldi. Laz Kızı’na hazırladığı bavulu açmasını söyledi. Kerim kendi parasıyla alınan her şeyi, otomobilin anahtarını, nakit parasını ve kredi kartlarını Laz Kızı’na bırakmadı. Kerim, Laz Kızı’na ”Bunca yıl yedin, içtin. Vedalaşmadan mı gideceksin benimle?” diye saldırdı.

LAZ KIZI, HAYRİ İLE TÜRKAN’IN ENSESİNDE

Laz Kızı’na boşanacağının kelamını veren Hayri köşeye sıkıştı ve Türkan’ı da ikna ederek soluğu tekrar adliyede aldı. Laz Kızı ise hem Türkan’ın hem de Hayri’nin ensesine yapıştı. Hayri ile Türkan boşanacaklarmış üzere yapıp adliyeye geldiklerinde Laz Kızı da çabucak gerilerinden gitti. Adliyeden içeri girdikten sonra Hayri ve Türkan, Laz Kızı ile köşe kapmaca oynadılar. İçeride saklandıktan sonra dışarı çıkan Hayri ve Türkan, Laz Kızı’na boşandıklarını söylediler. Laz Kızı bir arkadaşını arayıp Hayri ile Türkan’ın boşanma kağıdının fotoğrafını istedi.

RAFET, NALAN’I ZİYARET ETTİ

Akşam olduğunda Laz Kızı, Hayri’yi arayıp nerede olduğunu sordu. İşlerini bitirdikten sonra kutlama için buluşmak üzere sözleştiler. Laz Kızı’na iş yerinde olduğunu söyleyen Hayri konuşmak için Nalan’ın yanında gitme kararı aldı. O sırada Rafet ise Nalan’ın mutsuz olduğunu duyunca onu ziyarete gitti. Elinde çiçeklerle içeri giren Rafet’i karşısında gören Nalan büyük bir memnunluk yaşadı. Rafet, Nalan’a ”Kızım bir kederin, bir sorunun yok değil mi? Benim yapabileceğim bir şey var mı? Uzun vakittir ihmal ettik seni. Hepimiz bu mevzuda hatalıyız. Ortadan vakit geçti, affet bizi. Bu ihmalkarlığımızı affet. Bana anlatmak istediğin bir şey varsa çekinme, ben senin babanım. Ben ne yapar eder tahlil bulurum. Bulamazsam da yeri yerinden oynatırım” dedi. Israrla yeterli olduğunu söyleyen Nalan da, Gülcihan vefat etmeden evvelki gece konuştuklarından bahsetti Rafet’e.

”SEN BENİM İÇİN BİR MUCİZEYDİN”

Rafet gittikten sonra Hayri geldi ve Nalan ile bir konuşma yaptı. Kendisini bir müddet aramamasını söyledi. ”Sana kelam, işleri yoluna koyduktan sonra gelip yine seni göreceğim. Bunlar daima seni üzdüğüm için oldu. Bu başıma gelenler daima bundan. Ancak kendimi affettireceğim sana. Senin yerinde olsam benim üzere bir adamı affetmem. Sen benim için bir mucizeydin. Allah bana o mucizeyi verdi. Bunlar daima senin ahını aldığım için oldu, biliyorum ben. Hem bunları söylemek için geldim hem de beni affetmen için geldi. Beni affet Nalan. Teşekkür ederim her şey için, beni sevdiğin için, bana inandığın için, güvendiğin için. Senden af diliyorum. Bana kızma Nalan. Beni affet oldu mu? Kelam veriyorum tekrar gelip gözlerinin içine bakacağım” dedi.

Nalan da ”Sana kızmıyorum. Zira ben yaptım Hayri. Ben şu koca dünyada geldim, aradım, seni buldum. Sen bir şey yapmadın. Sana kızgın değilim. Fakat seni çok sevdim. Ben bu hayatta seni çok sevdim, kendimden çok” dedi. Hayri son kere Nalan’ı saçlarından öptü ve konuttan çıktı. Nalan gözyaşları içinde camdan Hayri’ye baktı. Hayri geri dönüp gerisine baktı ve camda gidişini izleyen Nalan’a el salladı.

LAZ KIZI GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Laz Kızı kutlama yapmak için gittiği yerde Hayri’ye beklerken aldığı telefonla beyninden vurulmuşa döndü. Adliyedeyken aradığı arkadaşı Laz Kızı’na Hayri ile Türkan’ın aslında daha evvel boşandıklarını söyledi. Laz Kızı kendisini ‘evliyim’ diye kandıran Hayri’den intikam almak için peşine düştü.

Hayri’ye çok öfkelenen Laz Kızı’nın gözü döndü. Laz Kızı öğrendiği palavranın akabinde hiç vakit kaybetmeden Hayri’yi arayıp nerede olduğunu sordu. Hayri’nin Türkan’a gittiğini öğrenince ”Gelip helalleşmek istiyorum Türkan’la. İtiraz etme ne olur. Beni bekle, gelirim sonra bir arada çıkarız. Az çektirmedim ona da. Kimseyi kırmamak gerek. İnsan kırdığı yerden kırılmadan can vermezmiş. O denli derler. Geliyorum” dedi. Laz Kızı yol boyunca Hayri ile olan anılarını ve ortalarında geçen konuşmaları düşündü.

HAYRİ, TÜRKAN’DAN HELALLİK İSTEDİ

Hayri bu sırada çocuklarıyla ve Türkan’la vedalaştı. Hayri, Türkan’dan helallik isteyip ”Sen de hakkını helal et Türkan. Sana da çok çektirdim. Ben bir gün gelip kendimi sana affettireceğim. Ne hakkım varsa helal olsun. Ben senden razıyım. Lakin senden bir isteğim var, Nalan’ı yalnız bırakma. O senin üzere değil. Sen onu orta, sor, yoldaş ol. Şu ortalık bir durulsun, tekrar sarfiyat gelirim. Bir şeye gereksiniminiz olursa beni arayın” dedi.

LAZ KIZI’ HAYRİ’Yİ BIÇAKLADI

Laz Kızı, Türkan’ın konutunun önüne geldiğinde kornaya bastı. Hayri kızlarını öpüp kokladı ve yine geleceğini söyledi. Türkan’a da son kere sarılıp kapının önüne çıktı. Laz Kızı gözlerinin içine bakıp Hayri’nin kalbine elindeki bıçağı sapladı.

”BAŞINIZ SAĞ OLSUN”

Hayri yere yığılırken, dışarıdan gelen seslerin akabinde Türkan dışarı çıktı. Laz Kızı otomobiline binip kaçtı. Türkan ve çocukları ambulansın gelmesini beklerken Hayri’nin başında gözyaşı döktü. Sıhhat takımları olay yerinde geldiklerinde Türkan’a ”Başınız sağ olsun” deyince Türkan hudut krizi geçirdi. Sevdiği adamın katili olan Laz Kızı ise polis merkezine gitti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap