1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Çağrı Telkıvıran ve Defne Samyeli’den ‘kalpli’ poz!

Çağrı Telkıvıran ve Defne Samyeli’den ‘kalpli’ poz!
0

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli’nin gönlünü kendisinden yaşça küçük müzisyen Davet Telkıvıran’a kaptırdığı ileri sürülmüştü. İkili, geçtiğimiz aylarda Armutlu’daki bir yerden çıkarken objektiflere yansımıştı.

“ÇAĞRI BENİM ARKADAŞIM”

Telkıvıran ile arkadaş olduklarını söz eden Samyeli, “Çağrı benim arkadaşım. Stüdyoda iş yapıyoruz. Güya çok gizemli bir şey varmış, yakalanıyormuşuz üzere lanse edilmesinden rahatsızlık duyuyorum. Zira bu türlü bir şey zati yok. Saklanılan bir durum da yok. Birlikte müzik yapıyoruz” sözlerini kullanmıştı.

 KAFA KARIŞTIRAN POZ

Daha evvel bağlantıyı yalanlatan Defne Samyeli, Instagram hesabından bağlantısını ilan eder niteliğinde bir paylaşım yaptı. Davet Telkıvıran, Defne Samyeli ile katıldığı düğünden bir karesini toplumsal medya hesabından yayınladı. Samyeli, fotoğrafa kalp emojisi de ekleyen Telkıvıran’ın paylaşımını kendi kıssasına ekledi.?

Çağrı Telkıvıran, daha evvel ünlü oyuncular Aslı Bekiroğlu ve Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşamıştı. Defne Samyeli’nin bir evvelki sevgilisi ise iş insanı Onur Arıkan’dı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap