1. Anasayfa
  2. Magazin

Bülent Parlak ile Burcu Gönder kızları Lisa’nın doğum gününde bir arada

Bülent Parlak ile Burcu Gönder kızları Lisa’nın doğum gününde bir arada
0

Oyuncu Bülent Emrah Parlak ile meslektaşı Burcu Gönder, ‘Çok Hoş Hareketler Bunlar’ programında tanışmış ve 2015 yılında evlenmişti. Çiftin 2016’da bir kız çocukları dünyaya gelmişti. Bülent Emrah Parlak-Burcu Gönder çifti, 2020 yılında Çağlayan Adliyesi’ne giderek, mutabakatlı olarak boşanmıştı. Çiftin kızlarının velayeti anneye verilmişti.

“14 YIL BOYUNCA HOŞ BİR İLGİ YAŞADIK”

Burcu Gönder, “Anlaşmalı boşanma davamız gerçekleşti. Kimse ayrılmak için evlenmiyor, biz de bu türlü çıkmadık yola. 14 yıl boyunca hoş bir bağ yaşadık, çok sevdik birbirimizi. Lakin birtakım sıkıntılar yaşadık ve sonucunda başarılı olamadık. Boşanmanın bizim için hakikat bir karar olduğunu düşündük” halinde konuşmuştu.

”BU HABERLERE ÜZÜLDÜK”

Bülent Emrah Parlak, hakkında çıkan ‘öfke problemi’ haberlerini, “Bu haberlere üzüldük, gerçek değil” diyerek yalanlamıştı.

”NEDEN İKİ SENEDE BİR KARŞIMA EŞİM OLARAK ÇIKIYORSUN?”

İkili, “Üç Günlük Dünya” sinemasında karı-koca rolü ile kamera karşısına geçmişti. Bir mahalle güldürüsü olan “Üç Günlük Dünya” sineması için bir ortaya gelen çift epey rahat görünürken sinemanın ana karakteri Muhittin Abi’yi canlandıran Bülent Emrah Parlak; “ Biz profesyonel insanlarız. Burcu’yla uzun yıllardır da dostluğumuz var. Yıllarca tıpkı sahneyi paylaştık artık de birebir projede olmaktan keyif alıyoruz. Alışılmış ki durumun mizahını da ortamızda yaptık. Proje birinci geldiğinde telefonda birbirimize ‘Neden iki senede bir karşıma eşim olarak çıkıyorsun?’ diye sorup güldük” demişti.

”KOLAY BİR ROL BENİM İÇİN”

Burcu Gönder ise eski eşi ile karı-koca rolü oynamalarıyla ilgili, “Yıllar sonra Bülent’le birebir projede olmak çok keyifli olağan. Sinemada de eşi olunca duruma çok yabancı da olmuyorum. Kolay bir rol benim için. Neslihan karakteri eli maşalı bir karakter” açıklamasında bulunmuştu.

”7 YILDIR DÜNYANIN EN KEYİFLİ İNSANIYIM”

Boşandıktan sonra dost kalmaya devam eden ikili son olarak kızları Lisa’nın doğum gününde bir ortaya geldi. Bülent Parlak, kızının doğum gününde çekilen kareleri Instagram sayfasından yayınladı. Ünlü oyuncu paylaşımına ise duygusal bir not düştü:

Ömrüm, sevgilim, canım kızım. Ben nereden bilirdim bu kadar aşık olacağımı, bu kadar memnun olacağımı. 7 yıldır dünyanın en memnun insanıyım. Sağol kızım, var ol. Yeterli ki doğdun. Beni hiç bırakma, bana daima bu türlü gül, beni daima bu türlü çok sev.

ESKİ EŞİYLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

44 yaşındaki oyuncu paylaştığı karelerde eski eşi Burcu Gönder ile olan bir karesine de yer vermeyi ihmal etmedi. Eski eşlerin kızları Lisa ile olan karelerine beğeni yağdı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir