1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Boynundaki morluk dikkatlerden kaçmadı! ‘Timothee ve Kylie ergen falan mı?’

Boynundaki morluk dikkatlerden kaçmadı! ‘Timothee ve Kylie ergen falan mı?’
0

2017’de Travis Scott ile aşk yaşamaya başlayan reality show yıldızı Kylie Jenner, 2018’de birinci çocuğu Stormi’yi kucağına almasının akabinde 2019 yılında rapçi ile yollarını ayırmıştı. 2021’de tekrar bir ortaya gelen ünlü çift, ikinci defa bebek sevinci yaşadıklarını duyurmuştu.

Ancak 2 Şubat 2022’de oğullarını kucağına alan çiftin memnunluğu uzun sürmemiş; ikili, Ocak 2023’te bir kere daha ayrılmıştı.

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Ayrılığın akabinde başarılı oyuncu Timothee Chalamet ile aşk yaşamaya başlayan Jenner, son olarak toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

25 yaşındaki reality gösteri yıldızı, geçtiğimiz gün 394 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından özel bir jette çekilmiş selfie’lerini ve çocukları Stormi (5) ve Aire (1) ile çekilmiş fotoğraflarını içeren bir paylaşım yaptı.

“MORLUĞU GÖREN TEK KİŞİ BEN MİYİM?”

Hayranları, Jenner’ın paylaştığı fotoğraflardan birinde ünlü ismin boynundaki morluğu fark etti.

Kylie’nin gönderisini yorum bombardımanına tutan toplumsal medya kullanıcıları, “Kylie’nin boynundaki küçük morluğu gören tek kişi ben miyim?”, “Bu morluk da ne bu türlü, Timothee ve Kylie ergen falan mı?” ve “Timothee Chalamet etkisi” üzere yorumlar yazdı.

“ARALARINDA ÖNEMLİ BİR ŞEY YOK”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ikiliyle ilgili konuşan bir kaynak, “Aralarında önemli bir şey yok ancak Kylie Timothee ile takılmaktan ve işin nereye varacağını görmekten keyif alıyor. Bu onun için nitekim eğlenceli zira geçmiş alakalarından çok daha farklı hissettiriyor. Kylie için yeni, heyecan verici ve çok eğlenceli” demişti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap