1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Beyonce’den ekibine 50 bin TL’lik hamburger!

Beyonce’den ekibine 50 bin TL’lik hamburger!
0

R&B müziğin kraliçesi pozisyonunda olan ve “Queen B” olarak anılan Beyonce, 4 Nisan 2008 tarihinde Jay Z ile dünyaevine girdi. Blue, Rumi ve Sir isminde üç çocuğu bulunan Beyonce’un kestirimi ferdî servetinin 500 milyon dolardan fazla olduğu sanılıyor.

EKİBİNE CÖMERT DAVRANIŞ

Beyonce, ‘Renaissance’ turnesinde İskoçya’nın Murrayfield kentindeki konserinden evvel grubu için verdiği tavuk siparişiyle gündem olmuştu. Şarkıcı, konserden evvel takımını alevde ızgara tavuk restoranına götürmüştü. Ünlü yıldız, bir tavukçudan 110 tavuk burger, 90 pide ve 9 tavuk budu sipariş etmiş ve yaklaşık 2 bin sterlin ödemişti.

300 HAMBURGER MENÜYLE KUTLAMA YAPTI

Ünlü müzikçi, “Renaissance” isimli dünya turnesinin Londra ayağını tamamladı. Tottenham Hotspur Stadyumu’nda verdiği dördüncü konserin akabinde 300 hamburger menüyle grubu için bir kutlama yaptı.?

50 BİN TL ÖDEDİ!

Sanatçının Londra’daki bir restorandan sipariş ettiği hamburgerlere 2 bin sterlin (ortalama 50 bin TL) ödediği öğrenildi.
İngiliz basını, Londra’daki konserleri sırasında kaldığı Corinthia Hotel’de çalışanlara binlerce sterlin bedelinde cömert armağanlar verildiğini de yazdı.

Beyonce, otelin geceliği 20 bin sterline mal olan kraliyet çatı katı süitinde kaldı.

CÖMERT BAHŞİŞLER DAĞITTI

Beyonce’nin oda fiyatının yanı sıra yardımcılara, ferdî şefine ve güvenlik görevlilerine 750’şer sterlin bahşiş verdiği öğrenildi. Mirror gazetesinin haberine nazaran, turne esnasında Beyonce için çalışanlar, ünlü müzikçinin cömert kimliğine vurgu yaptı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap