1. Anasayfa
  2. Magazin

Beste Açar’a haciz şoku! 11 ay önce evlendiği eşi borçları ödememiş

Beste Açar’a haciz şoku! 11 ay önce evlendiği eşi borçları ödememiş
0

Beste Açar’ın eşi Cihan Bölek’in ödemediği kira borçları nedeniyle alacaklı vekili tarafından icra takibi başlatıldı. 25 Mayıs Paerşembe günü Beste Açar’ın konutunda haciz süreci gerçekleştirildi.

haciz süreci sırasında konutta bulunan Cihan Bölek, borcunu ödemeyeceğini belirterek, icra memuruna “Gerekli süreçleri yapabilirsiniz” formunda beyanda bulundu.

BİLGİSAYAR, TV, BUZDOLABI…

Beste Açar’ın konutunda bulunan koşu bandı, televizyon, dizüstü bilgisayar ve buzdolabı haczedilerek, alacaklı vekili tarafından koruma altına alındı.

“SONSUZA KADAR EVET”

Beste Açar ve Cihan Bölek, Temmuz 2022’de nikâh masasına oturmuştu. Memnun haberi takipçileriyle paylaşan Açar, yayınladığı kareye; “Sonsuza kadar ‘evet’ Her şeyin mümkün olduğunu bilmenin ötesinde yaşamak bir mucize… Olacak olan, gelecek olan vakti geldiğinde sana yanlışsız akıyor esasen. Kendi önünden çekilmen kâfi. Bir buluşma için Cihan sizinle birlikte yüzlerce kişinin hayatında o denli şeyleri organize ediyor ki… Neden hala olmuyor? Bu neden başıma geldi? demeyin! Nerden biliyorsunuz hayatınızın altının üstünden daha harika olmayacağını? Hiç bir buluşma tesadüf değildir” notunu düşmüştü.

İlginizi Çekebilir
munihte-isildadi-4pvDLsJC.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir