1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Berkay’ın ehliyet gitti, şoför geldi!

Berkay’ın ehliyet gitti, şoför geldi!
0

Berkay Şahin, 2023’ün birinci günlerinde eşi Hasret Ada Şahin ile Etiler’de eğlenmeye gitmişti. Bulundukları yerde alkol alan müzikçi, alkollü halde direksiyon başına geçmişti.

Maslak’ta polis çevirmesine takılan Berkay, olay çıkarıp, polis memurlarıyla tartışmıştı. Seyir halindeyken polisleri gören popçu, çevirmeye girmek istememişti. Alkollü olan Berkay’ın polis memurlarıyla da tartıştığı öğrenilmişti.

TRAFİKTEN İKİ YIL MEN EDİLDİ!

İşlemler yapıldıktan sonra polis grupları tarafından Berkay’ın arabası alımlı ile otoparka gönderilmişti. Ünlü isim, alkollü araç kullandığı için iki yıl trafikten men edilmişti.

EHLİYETİ KAPTRINCA SÜRÜCÜ TUTTU

Berkay, evvelki gün Kuruçeşme’de bir yerde otururken görüntülendi. Arkadaşları ile koyu bir sohbet halinde olan müzikçi, basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark etmedi.

Geçtiğimiz aylarda ehliyetini kaptıran Berkay’ın, birkaç saat sonra ehliyeti olmadığı için kendisini almaya gelen sürücülü araç ile yerden ayrılması dikkat çekti.

TRAFİKTE BİRİNCİ VUKUATI DEĞİL!

Berkay Şahin, 2018 yılında cümbüşün dozunu kaçırarak, aracıyla trafiği birbirine katmıştı. O devir bir cümbüş yerinden çıkarken görüntülenmiş ve alkollü bir formda direksiyon başına geçmişti.

Ayakta güç duran Berkay Şahin, trafikte evvel aksi istikamette gitmiş, daha sonra kırmızı ışıkta geçmişti. O devir büyük reaksiyon çeken Berkay Şahin, “Kısa uzaklık olduğu için yaptım, çok üzgünüm” açıklamasını yapmıştı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap