1. Anasayfa
  2. Magazin

Berkay Şahin’den yeni albüm müjdesi! ‘Açıkhava’ açılışını Kuruçeşme’de yaptı

Berkay Şahin’den yeni albüm müjdesi! ‘Açıkhava’ açılışını Kuruçeşme’de yaptı
0

Berkay Şahin, 2016 yılında Hasret Ada Katipoğlu ile hayatını birleştirmişti. Ünlü çift; 2017’de Arya’yı (6), iki yıl sonra da Zeynep Mira’yı (4) kucaklarına almıştı.

Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan Berkay, “Üçüncü kere baba olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Bunu bana değil, Hasret Hanım’a sorun. Ben dünden razıyım” karşılığını vermişti.

“ZİRVEDE BIRAKTIM”

Geçtiğimiz günlerde çıktığı alışveriş cinsinde görüntülenen Hasret Ada Şahin, eşinin kelamları hatırlatılınca, “Bu soruyu artık bana attılar. Tepede bıraktım” açıklamasını yapmıştı. “Erkek çocuk istemiyor musunuz?” sorusu üzerine ise, şu karşılığı vermişti:

Nereden biliyorsunuz tahminen yeniden kız olacak. Berkay alışılmış ki ister fakat şu an için düşünmüyorum. İki çocuğumu en güzel halde büyültmek istiyorum. Annelik güç bir şey. 7/24 onlarlayım. İkisini en yeterli halde büyültmeye çalışıyorum. Hiçbir anlarını kaçırmamak için onlarlayım. Üçüncü çocuk demek birtakım anları kaçırmak demek, onlar için. İlerleyen vakit için güzeli, şu an düşünmüyorum.

ÜNLÜ İSİMLER BERKAY KONSERİNDE

Özlem Ada ile memnun bir evlilik sürdüren Berkay Şahin, dün akşam Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da hayranlarıyla buluştu. Hafif soğuk havaya karşın yeri hıncahınç dolduran dinleyicilerinin karşısına büyük bir güçle çıkan Berkay’ın konserine sanat dünyasından da ilgi büyüktü.

Köfn kümesinin solisti Salman Tin, Aybüke Albere, Defne Samyeli, Deren Talu, Gizem Karaca ve İbrahim Büyükak da Berkay’ın tüm müziklerine eşlik ederek, gecenin tadını çıkardılar.

AYBÜKE’DEN ‘AŞKIN OLAYIM’ PERFORMANSI

İlk yarının sonuna yanlışsız genç popçu Aybüke ve Köfn’ün solisti Salman Tin’i sahnesine davet eden Berkay, onlarla birlikle ‘Bi Tek Ben Anlarım’ müziğini seslendirdi. Genç popçu Aybüke Albere’nin ‘Aşkın Olayım’ müziğini seslendirmesi ise izleyiciden büyük alkış aldı.

YENİ ALBÜM MÜJDESİ

Ünlü popçu Berkay, yaz dönemi boyunca ağır konser programı olduğunu söyleyerek, iki albüm birden hazırladığının muştusunu de verdi.

UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

Yaklaşık iki saat boğazın mükemmel ambiyansında müzikleriyle dinleyicilerini mest eden Berkay, efsane sahne performansıyla her izleyene unutulmaz bir anı bıraktı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir